Kako je crn ovaj ihtus, to je nevjerovatno. On i Maja, najteze osobe na svijet.
Hvala Lijepo.![]()
Ihtuse...koliko naloga imaš?
Kako je crn ovaj ihtus, to je nevjerovatno. On i Maja, najteze osobe na svijet.
Hvala Lijepo.![]()
Meni ovaj Vidocq je crnjak, bas mi je ogavan, posebno taj avatar, crnjak.
Facebook group:
Svi mi koji poludjesmo od "hvala lepo".
Bijo si poziw koi se neodbija
Ladovina..![]()
" Ko te kara,nek ti piše pjesme! "
Inace sve hocu da vas pitam sta mislite o tome sta je sa ljudima koji imaju vise naloga...
1. Zato sto ih je strah da kazu sto misle pred svima
2. Zato sto pricaju sa sobom pa nema ko da im odgovori
3. Stalno im odzvanja eho u glavi pa im je lakse ako misle da to neko drugi govori?
Zaista ne bih stavljao sada Pool ali bih bas volio da cujem sto mislite. E da..... jeli vas strah da stavite svoju sliku na forum...cisto da ljudi znaju ko to pise.....
Hocu da kazem mene i posebno didija vecina vas zna ....dakle biste li stavili svoju sliku?
You are born. And you die. And if you are very lucky in between you get to ride motorcycles.
Gorane, napravi BB cod za www.blip.tv
^^Ja ipak mislim da likovi koriste više naloga uglavnom zbog toga što su banovani.
A što se tiče slika... mene niko ne zna, ali imam svoju sliku na profilu. Da nijesi iz DB-a?![]()
Ako zelim smuvat neku cicu sa foruma, bolje sliku da ne stavljam.
\\OFL•GIC
Ja ne zelim da muvam forumase tako da necu stavljat sliku :mrgreen::mrgreen:
Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
Jes da je mala CG, ali nema potrebe da i ovdje dijelimo svoje lične opise![]()
Samo da kazem da mi je clan pod nickom 'Maja' idol.
Hvala Lijepo.![]()
bio je jedan trid sa gadljivim slikama ne mogu ga nac
Sliku imam u svom profilu, ali ne volim onaj thread na Sve i svasta dje se kace fotke. Podsjeca me na poziranje na FB a to mi je ruzno. Mozda sam pomalo staromodna
Ako se trazi nedje slika ne bi me bilo muka da stavim, jer kao sto rece ako nista a ono me ljudi znaju sa blogovanja, a dosta njih odavde, cak me nekad zovu po nicku a to mrzim.
Uvijek stojim iza svake svoje rijeci i nikad nijesam imala nijedan nalog osim ovog.
Eto tako![]()
A što se tiče ljudi koji imaju više naloga... to je prije zbog toga što su banovani pa se opet registruju, nego što imaju višestruku ličnost. Dobro, možda ima i takvih, ali u zanemarljivom procentu
Tako da svakako treba ukinuti ove višestruke ličnosti na forumu. Neko je čak i rekao što može da posluži u te svrhe.
Drugo, u vezi straha zbog stavljanja slike... ako neko ne želi da stavi sliku ne znači da se boji nečeg. A i mene ne zanima da neko zna ko sam ja. Ne vidim svrhu toga. Svako od nas ima svoje 'pravo' društvo koje ga zna. Internet nam omogućava i ovu vrstu diskutovanja, a jedna od najboljih karakteristika istog je to što neko ne mora sve da zna o tebi. A i mislim da i druge ne treba da bude briga ko to tamo nešto piše, sve dok ne ugrožava virtuelni red i mir.
Gorane,podsjetio si me na jednog usera starog koji je imao dva naloga pa se svadjao sam sa sobom(da ga ne odajem)...![]()
Sto se slika tice useri koji se kriju i vole da su misteriozni probudjuju Sherloka Holmsa u nama i raste zelja istrazivanja zarad njihova otkrica(znaju oni kako da igraU) :mrgreen:
"Tiha voda brijeg roni..."
Vidim opet su tu neki koji su se regali preko proxy servera, a stari nick im je banovan.
Izdvojio sam manje od tri minuta vremena da administraciji nadjem modifikaciju koja ce sprijeciti banovane da se registruju preko proxy servera, ali vidim da im je bilo muka da izdvoje minut, pa da je instaliraju, mada im je lakse to jednom odraditi, nego stalno primati prituzbe clanova koji prijavljuju likove koji imaju duple naloge.
Kako ocete.
Hvala Lijepo.![]()
Ništa bez peticije na trg.
Ako se ikad to završi, ja bih da se objavi spisak "višestrukih ličnosti".
PS. Hvala Lijepa.
/me stetan
Amor dolor est!
Amor vincit omnia!
obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html
Koga briga za duple naloge. Ako im nije muka da se svako malo registruju, da avetaju, pa da popiju ban - neka ih. Pretpostavljam da će se pravila foruma poštovati, milom ili silom, a siguran sam da će poslije određenog vremena dosadit narodu da se registruju samo da bi nekog peckali. Ignore opcija postoji, i na forumu i, što je još važnije, u našim glavama. Ako me neko iritira svojim pisanjem, neću čitat šta piše i doviđenja.
- .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks