Page 45 of 144 FirstFirst ... 354142434445464748495595 ... LastLast
Results 1,101 to 1,125 of 3586

Thread: CINEPLEXX program (www.cineplexx.me)

  1. #1101
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Norway
    Posts
    804
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Screaming Lord View Post
    na račun Alise i Tim Bartona uopšte...

    http://www.worstpreviews.com/headlin...16925&count=33
    Extra, tako realno, o tome pricam..



  2. #1102
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,649
    Thanks Thanks Given 
    3,562
    Thanks Thanks Received 
    5,861
    Thanked in
    2,812 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Ahahahahahahahah extra!
    Gledam ipak po 2 put :P
    Samo da se pohvalim gledah ovo u Xpan3D na Usce.
    Kakav dozivljaj uhh. Extra je sve to izgledalo. Nevjerovatan prikaz likova i samog filma. Iako sam ga gledao po drugi put uopste nijesam imao osjecaj da je tako.
    Efekti su savrsenstvo. Drugarica se par puta prepala i tresla u stolici pogotovo kad dinosaurus trchi ka Dzejku pa kad "prolazi glavom kroz kameru" a ja sam mahinalno pomjerao glavu da me ne zakahi lisce iz prashume
    Sve u svemu dozivljaj za pamcenje.
    Ako hocete bash neki nedostatak to je da je karta 330 dinara i da morate da iznajmite josh 100 dinara 3D naochare. Umjest da mi naplate odjednom to uz kartu ali aj
    Ali dobro, imate prije ulaza u sale onih par auto kaucha odlichnih. SLikah se sa bubom
    Sve preporuke da odgledate bilo koji film u 3D ako ste u mogucnosti.
    Idem opet od 19tog do 25tog gore i opet naravno u bioskop
    E da Usce je kao 6-7 PG Delti ili kao 2 BGD Delte
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  3. #1103
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    360
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    meni je alisa bila odlicna...alegorija i parodija na svakom koraku, film za razmisljanje, kostimi fantasticni, sesirdzija i narocito crvena kraljica odlicni likovi i gluma...samo je kraj malo jeftin
    I don't necessarily agree with everything I say.

  4. #1104
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Norway
    Posts
    804
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kad ce ovaj strasni' Shutter Island? Ne znam sta da radim, dal da ga skidam ili ne..



  5. #1105
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pise uskoro na sajt..Bice guzva
    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

  6. #1106
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,146
    Thanks Thanks Given 
    431
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    121 Posts

    Default

    vidjeh da su se pametnici sjetili da naprave garderobu, jos kad bi ledomat kupili

  7. #1107
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kedown, aj na FB :P

    refreshhh
    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

  8. #1108
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    452
    Thanks Thanks Received 
    2,928
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by madobrojeto View Post
    meni je alisa bila odlicna...alegorija i parodija na svakom koraku, film za razmisljanje, kostimi fantasticni, sesirdzija i narocito crvena kraljica odlicni likovi i gluma...samo je kraj malo jeftin
    Dobro si ti to pokupio jer je ocigledno da Burtonu to nije bilo u planu
    My stomach was making the rumblies - that only hands would satisfy.

  9. #1109
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    3,340
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by luxaeterna View Post
    Kad ce ovaj strasni' Shutter Island? Ne znam sta da radim, dal da ga skidam ili ne..
    od cetvrtka
    http://nebojsacelebic.b0x.me/

  10. #1110
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    koliko je alisa bila interesantna, govori podatak da je u petak u zadnjoj proekciji pola sale zaspalo al bukvalno
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  11. #1111
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    360
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Dobro si ti to pokupio jer je ocigledno da Burtonu to nije bilo u planu
    srecom, umjetnost ne zavisi od onoga sto je pisac htio da kaze vec od onoga sto je rekao
    I don't necessarily agree with everything I say.

  12. #1112
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titovgrad
    Posts
    4,917
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ja reko da podjem da pogledam neki film nocas, citam ove komentare i razbiste me od svakoga filma.... Ne valja ni Wolfman, ni Citizen, ni Alisa, ni Up in the air... ima li tamo ista da valja :mrgreen:

    Mada znajuci da su se svi odusevili sa Avatarom i 2012, a oba filma su mi smor zesci, mene bi recimo moga lako da se svidi ovaj Up in the air...
    Koga je gladni otac pravio, dovijeka ce gladan bit...

  13. #1113
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    24,997
    Thanks Thanks Given 
    4,278
    Thanks Thanks Received 
    8,266
    Thanked in
    3,144 Posts

    Default

    Pogledaj Citizena obavezno

  14. #1114
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titovgrad
    Posts
    4,917
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ahahahah osjecam ironiju u tvom postu Nisam neki ljubitelj neprestane pucnjave i tuche..
    Koga je gladni otac pravio, dovijeka ce gladan bit...

  15. #1115
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Neverland
    Posts
    1,763
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stetni View Post
    Ja reko da podjem da pogledam neki film nocas, citam ove komentare i razbiste me od svakoga filma.... Ne valja ni Wolfman, ni Citizen, ni Alisa, ni Up in the air... ima li tamo ista da valja :mrgreen:

    Mada znajuci da su se svi odusevili sa Avatarom i 2012, a oba filma su mi smor zesci, mene bi recimo moga lako da se svidi ovaj Up in the air...
    Quote Originally Posted by LittLe_N View Post
    Up in the air je za mene fenomenalan film. Za svaku preporuku.
    ................
    You know the first rule of combat? Shoot them before they shoot you.

  16. #1116
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    24,997
    Thanks Thanks Given 
    4,278
    Thanks Thanks Received 
    8,266
    Thanked in
    3,144 Posts

    Default

    Nije bilo nikakve ironije, ali ne znam kakav si ti to muškarac kad ne voliš pucanje i tuču

  17. #1117
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titovgrad
    Posts
    4,917
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Nikakav slobodno Zakasnio sam na Citizena, a sad sam se sjetio da sam jos prije po godine skinuo Up in the air tako da ga imam na hdd... Sva je prilika da cu ic na vukodlaka
    Koga je gladni otac pravio, dovijeka ce gladan bit...

  18. #1118
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,326
    Thanks Thanks Given 
    366
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stetni View Post
    Nikakav slobodno Zakasnio sam na Citizena, a sad sam se sjetio da sam jos prije po godine skinuo Up in the air tako da ga imam na hdd... Sva je prilika da cu ic na vukodlaka
    neee čini tooo...
    izdrži do sjutra pa gledaj Shutter Island

  19. #1119
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Praha
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LittLe_N View Post
    ................
    +1 za up in the air, alisu nisam jos gledala...
    ...then I shall know fully, even as I am fully known...

  20. #1120
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    3,340
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stetni View Post
    Nikakav slobodno Zakasnio sam na Citizena, a sad sam se sjetio da sam jos prije po godine skinuo Up in the air tako da ga imam na hdd... Sva je prilika da cu ic na vukodlaka
    gledaj invictus ako nisi odluchio jos
    http://nebojsacelebic.b0x.me/

  21. #1121
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    04°08'15.00"N 16°23'42.00"E
    Posts
    4,569
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    vukodlaka obavezno,ali obavezno...izbjegnite...
    Shutter Island otvaranje glave,stvarno vrhunski film.
    1993-2020

  22. #1122
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ILEW View Post
    vukodlaka obavezno,ali obavezno...izbjegnite...
    Shutter Island otvaranje glave,stvarno vrhunski film.



    Psiho lobotomija!


    Neurohirurg Skorcezi je ovoga puta priredio psihološki horor.J**** efektan film prepun brutalnosti,svega najgoreg shto mozhe da te zadesi.Komfuzna lica gledatelja i muk neposredno poslije filma pokazatelj su ovog filmskog ostvarenja.Mislim da mu je to bio i cilj.

    9.6/10


    Sad se cheka The Ghost Writer.Od njega previshe ochekujem.

  23. #1123
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,711
    Thanks Thanks Given 
    666
    Thanks Thanks Received 
    81
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ILEW View Post
    vukodlaka obavezno,ali obavezno...izbjegnite...
    Shutter Island otvaranje glave,stvarno vrhunski film.
    vukodlaka nisam ni gledao,

    shutter island
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  24. #1124
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Neverland
    Posts
    1,763
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Shutter island +1. Stvarno je odličan.
    You know the first rule of combat? Shoot them before they shoot you.

  25. #1125
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    St.Petersburg
    Posts
    138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad ce pustat vise Nine zna li se???


Page 45 of 144 FirstFirst ... 354142434445464748495595 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Program za DVD
    By Poseydon in forum Software
    Replies: 1
    Last Post: 08-03-08, 12:18
  2. Program
    By PubertetBoy*Bigo in forum Software
    Replies: 5
    Last Post: 29-11-07, 23:07
  3. Program
    By LeeiF in forum Software
    Replies: 16
    Last Post: 15-11-07, 19:31
  4. fax program za dsl
    By gagav in forum Software
    Replies: 2
    Last Post: 23-03-07, 12:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •