Nikakav slobodnoZakasnio sam na Citizena, a sad sam se sjetio da sam jos prije po godine skinuo Up in the air tako da ga imam na hdd... Sva je prilika da cu ic na vukodlaka
Nikakav slobodnoZakasnio sam na Citizena, a sad sam se sjetio da sam jos prije po godine skinuo Up in the air tako da ga imam na hdd... Sva je prilika da cu ic na vukodlaka
Koga je gladni otac pravio, dovijeka ce gladan bit...
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks