Quote Originally Posted by madobrojeto View Post
meni je alisa bila odlicna...alegorija i parodija na svakom koraku, film za razmisljanje, kostimi fantasticni, sesirdzija i narocito crvena kraljica odlicni likovi i gluma...samo je kraj malo jeftin
Dobro si ti to pokupio jer je ocigledno da Burtonu to nije bilo u planu