Samo da se pohvalim gledah ovo u Xpan3D na Usce.
Kakav dozivljaj uhh. Extra je sve to izgledalo. Nevjerovatan prikaz likova i samog filma. Iako sam ga gledao po drugi put uopste nijesam imao osjecaj da je tako.
Efekti su savrsenstvo. Drugarica se par puta prepala i tresla u stolici pogotovo kad dinosaurus trchi ka Dzejku pa kad "prolazi glavom kroz kameru" a ja sam mahinalno pomjerao glavu da me ne zakahi lisce iz prashume
Sve u svemu dozivljaj za pamcenje.
Ako hocete bash neki nedostatak to je da je karta 330 dinara i da morate da iznajmite josh 100 dinara 3D naochare. Umjest da mi naplate odjednom to uz kartu ali aj
Ali dobro, imate prije ulaza u sale onih par auto kaucha odlichnih. SLikah se sa bubom
Sve preporuke da odgledate bilo koji film u 3D ako ste u mogucnosti.
Idem opet od 19tog do 25tog gore i opet naravno u bioskop
E da Usce je kao 6-7 PG Delti ili kao 2 BGD Delte![]()




Reply With Quote



Bookmarks