Page 43 of 144 FirstFirst ... 333940414243444546475393143 ... LastLast
Results 1,051 to 1,075 of 3586

Thread: CINEPLEXX program (www.cineplexx.me)

  1. #1051
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,345
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Enjoy_The_Silence View Post
    Baš loš način da se provedu 2 sata je gledanje ovog filma...
    nemoj filmove gledati uopste. film je fenomenalan. tako nekako stvaran. mnogo bolji od avatara.

  2. #1052
    Join Date
    May 2005
    Location
    Budva
    Posts
    543
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bencivenga View Post
    nemoj filmove gledati uopste. film je fenomenalan. tako nekako stvaran. mnogo bolji od avatara.
    ne svidja se zagoricanima...nema ubistava i osvete
    Sin:

    - "Tata, tata, jel istina da internet zaglupljuje?"

    Tata:

    - "WTF? ROFL LMAO!"

  3. #1053
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Blok
    Posts
    2,773
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Bencivenga View Post
    nemoj filmove gledati uopste.
    Nisam te pitao za savjet, prema tome, suzdrži se...

  4. #1054
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Drug Tito View Post
    :yipiiii: extra
    AJMO CRNA GORO !!!

  5. #1055
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,345
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Enjoy_The_Silence View Post
    Nisam te pitao za savjet, prema tome, suzdrži se...
    mogu ljudi tvojom " preporukom " da propuste ovaj genijalan film genijalnog rezisera.

  6. #1056
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,650
    Thanks Thanks Given 
    3,562
    Thanks Thanks Received 
    5,861
    Thanked in
    2,812 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Drug Tito View Post
    Ahahahahahahahah extra!
    Gledam ipak po 2 put :P
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  7. #1057
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,950
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bencivenga View Post
    mogu ljudi tvojom " preporukom " da propuste ovaj genijalan film genijalnog rezisera.
    ne možemo, a ionako ste pobrkali temu. Trebali ste o ovome raspravljat na temi: filmovi za izjbeći (koja bi ionako trebala da se ugasi, jer tamo ima dosta dobrih naslova, i pretežno je stvar ukusa a ne samog kvaliteta)
    Npr. isto ko što je recordare reko za jedan genijalan film, serious man, da izbjegnemo (kakav FAIL od jednog eto da kažem ''poznavaoca'')
    Up in the air, uopšte nije loš, i ko ima vremena neka pogleda
    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    nemoguce je da dobar covjek ne vjeruje u Boga.

  8. #1058
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    3,340
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Enjoy_The_Silence View Post
    Nisam te pitao za savjet, prema tome, suzdrži se...
    Up in the air je dobar film,u njamanju ruku nije za izbjegavanje.+ ima jedna sjajna scena sa prelijepim dupetom Verom Farmige valjda se tako zove zena,gleda sam je prvi put u Departed.preporucujem film.toliko
    http://nebojsacelebic.b0x.me/

  9. #1059
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,241
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Law Abiding Citizen, odgledan noćas.
    Film je dobar.Gerard Butler kralj Leonidas iz filma "300" i ovi crnac dobri..
    Sala br 6 je krcata bila,80% su bila neka đeca,ima sam osjećaj ka na matine u DOM JNA da sam.Ali najjači su neki momci bili pored mene tokom cijelog filma su raspravljali o meču bajern - fiorentina, i jos koliko ima do kraja filma,isto ka da ih ko na silu drži unutra.A da ne pominjem šetanje i izlaženje radi telefoniranja...
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  10. #1060
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,907
    Thanks Thanks Given 
    930
    Thanks Thanks Received 
    1,312
    Thanked in
    624 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rain_wind_storm View Post
    Law Abiding Citizen, odgledan noćas.
    Film je dobar.Gerard Butler kralj Leonidas iz filma "300" i ovi crnac dobri..
    Sala br 6 je krcata bila,80% su bila neka đeca,ima sam osjećaj ka na matine u DOM JNA da sam.Ali najjači su neki momci bili pored mene tokom cijelog filma su raspravljali o meču bajern - fiorentina, i jos koliko ima do kraja filma,isto ka da ih ko na silu drži unutra.A da ne pominjem šetanje i izlaženje radi telefoniranja...
    evo i ja sam sad sa filma , znaci film savrshen , pre pre dobar sve preporuke

    ps. cini mi se da nikad ona sala nije bila punija nego nocas
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  11. #1061
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,834
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jel ko ovaj Lovely bones gledao vec?
    I da li je Peter Jackson opravdao uvijek maximalna ocekivanja

    edit: nadjoh komentare na filmovima za izbjeci :mrgreen:
    Last edited by Lennox; 22-02-10 at 22:46.
    Alan Durban quote from 1980 - “If you want entertainment, go and watch clowns”.

  12. #1062
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,345
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo kazu da je law abding citizen savrsen hahaha o majko bozija sto se ja nerviram tako im i ne vjerujem za lovely bones. ideja je sjajna a i da pogrijesi bice dosta lijepih pejzaza kao i uvjek od dzeksona.jedva cekam da ga odgledam.

  13. #1063
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Law Abiding Citizen..da je realniji, bio bi bolji...los kraj.U svakom slucaju, film za pogledati.

  14. #1064
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,326
    Thanks Thanks Given 
    366
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    aj da se baci pogled na ovog čika Vuka noćas u Ster...biće valjda dobro

  15. #1065
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,711
    Thanks Thanks Given 
    666
    Thanks Thanks Received 
    81
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zodiac View Post
    Law Abiding Citizen..da je realniji, bio bi bolji...los kraj.U svakom slucaju, film za pogledati.
    +1. Makar je bolji od onoga Up in the air :P
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  16. #1066
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,713
    Thanks Thanks Given 
    106
    Thanks Thanks Received 
    232
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Emp View Post
    aj da se baci pogled na ovog čika Vuka noćas u Ster...biće valjda dobro
    svuda ga pljuju maksimalno...al će se ispratit :)

  17. #1067
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    podgorica
    Posts
    1,273
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    to i ja cuh ali nemoguce da je toliko los vala
    Closer,
    No hesitation,
    Give me,
    All that you have


  18. #1068
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,950
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Ko očekuje dvočasovnu zabavu (kao ja), vjerujem da će mu bit dobar...
    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    nemoguce je da dobar covjek ne vjeruje u Boga.

  19. #1069
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Neverland
    Posts
    1,763
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Emill View Post
    +1. Makar je bolji od onoga Up in the air :P
    Up in the air je za mene fenomenalan film. Za svaku preporuku.
    You know the first rule of combat? Shoot them before they shoot you.

  20. #1070
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Norway
    Posts
    804
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Emp View Post
    aj da se baci pogled na ovog čika Vuka noćas u Ster...biće valjda dobro
    Ja ga skidoh sinoc, klasika, al eto ko hoce da izgubi vrijeme Ok je..



  21. #1071
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,345
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LittLe_N View Post
    Up in the air je za mene fenomenalan film. Za svaku preporuku.
    ne slusaj te sveznalice. up in the air je uz the hurt locker najbolji film 2009 godine. a on kaze da je bolji law abding citizen ,pa gledao bi prije neki novi dio date movie prije nego to. grozno.

  22. #1072
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    kenjam se u call centar ovog bioskopa. 40 minuta pokusavam da dobijem...svako malo zauzeto, a kad nije zauzeto niko se ne javlja.
    kakva je to profesionalnost u picku materinu
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  23. #1073
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,326
    Thanks Thanks Given 
    366
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    ispade vučko ******...pih..

  24. #1074
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,241
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    ja ga odgledah na dvd...smeće...nista posebno
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  25. #1075
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,479
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    law abiding citizen je bio fenomenalan do mozda 30og minuta...posle toga je zesce njesra....ja gluplje stvari u zivotu nisam vidio...



    josh jednom
    law abiding gradjanin - EPIC FAIL!

Page 43 of 144 FirstFirst ... 333940414243444546475393143 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Program za DVD
    By Poseydon in forum Software
    Replies: 1
    Last Post: 08-03-08, 12:18
  2. Program
    By PubertetBoy*Bigo in forum Software
    Replies: 5
    Last Post: 29-11-07, 23:07
  3. Program
    By LeeiF in forum Software
    Replies: 16
    Last Post: 15-11-07, 19:31
  4. fax program za dsl
    By gagav in forum Software
    Replies: 2
    Last Post: 23-03-07, 12:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •