Page 41 of 144 FirstFirst ... 313738394041424344455191141 ... LastLast
Results 1,001 to 1,025 of 3586

Thread: CINEPLEXX program (www.cineplexx.me)

  1. #1001
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,163
    Thanks Thanks Given 
    666
    Thanks Thanks Received 
    693
    Thanked in
    341 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_sorrow View Post
    Odakle ti info za bioskop u gintasu? To je valjda bila samo carsijska prica, zvanicno je najavljena kuglana ,a bioskop nije niko pominjao...
    Bas sam danas trazio na internetu, i najavljivali su ga u novembru zajedno sa ostalim sadrzajima u okviru druge faze. A evo i na zvanicnoj stranci ga isto pominju.

    http://www.mallofmontenegro.com/cg/the_project.php
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  2. #1002
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    214
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bioskop u Gintašu je bio najavljen u početku ali su odmah odustali od pravljenja istog. U svakom slučaju, sve i da se otvori još 10 bioskopa u Podgorici, ne može ni jedan imati veću ponudu od Ster-a, može samo istu i to da mu se poklopi mnogo, mnogo okolnosti...Bioskopi mogu da prikazuju samo ono što im ponude distributeri, a sve što nude distributeri imaš već u Ster-u

  3. #1003
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,329
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by I.R. Baboon View Post
    Bioskop u Gintašu je bio najavljen u početku ali su odmah odustali od pravljenja istog. U svakom slučaju, sve i da se otvori još 10 bioskopa u Podgorici, ne može ni jedan imati veću ponudu od Ster-a, može samo istu i to da mu se poklopi mnogo, mnogo okolnosti...Bioskopi mogu da prikazuju samo ono što im ponude distributeri, a sve što nude distributeri imaš već u Ster-u
    I da poentiramo: Podgorici ne treba vise bioskopa, samo ce smetat.
    I am the one who locks.

  4. #1004
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica!
    Posts
    792
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Treba jedan stari,KINO KULTURA!
    BBNSC

  5. #1005
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nexus View Post
    Treba jedan stari,KINO KULTURA!
    slazem se i ja, al koliko ja svatih babuna, i da neko otvori bioskop ne bi mogao prije njih da dobije filmove tako da se tome nekom ne bi isplatilo nikako

    ua ster monopolisti :P
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  6. #1006
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    214
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Interpol View Post
    I da poentiramo: Podgorici ne treba vise bioskopa, samo ce smetat.
    Nije to poenta treba li ili ne vise bioskopa, nikome ne može smetat, nego je poenta da ne možeš imati na raspolaganju više filmova nego što ti ih distributeri ponude, jer se ljudi stalno žale kako nema dovoljno filmova i krivicu svaljuju na bioskop...

  7. #1007
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    214
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    slazem se i ja, al koliko ja svatih babuna, i da neko otvori bioskop ne bi mogao prije njih da dobije filmove tako da se tome nekom ne bi isplatilo nikako

    ua ster monopolisti :P
    Bravo DIDI

    Nidje ne postoji zabrana da neko drugi otvori bioskop, niti STER može da utiče na to da li će taj bioskop dobijati filmove od distributera i kad, tako da od monopola u tom dijelu, nema ništa

  8. #1008
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by I.R. Baboon View Post
    Bravo DIDI

    Nidje ne postoji zabrana da neko drugi otvori bioskop, niti STER može da utiče na to da li će taj bioskop dobijati filmove od distributera i kad, tako da od monopola u tom dijelu, nema ništa
    al sobzirom da je distributer iz srbije a i tamo imate jak bioskop sto mislis ko bi prvi dobijao filmove, vi ili ako mugi npr otvorio bioskop
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  9. #1009
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    214
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    al sobzirom da je distributer iz srbije a i tamo imate jak bioskop sto mislis ko bi prvi dobijao filmove, vi ili ako mugi npr otvorio bioskop
    Nema to veze sa tim. Ti kao novi bioskop pregovaraš sa distributerom i ubjeđuješ ga da ćeš prodati dovoljno karata da bi on nabavljao kopiju posebno za tebe, da bi ti mogao da počneš sa prikazivanjem kad i ostali, veći bioskopi. Ili da čekaš da bioskop u Surdulici završi sa prikazivanjem, pa da onda dobiješ film

  10. #1010
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by I.R. Baboon View Post
    Nema to veze sa tim. Ti kao novi bioskop pregovaraš sa distributerom i ubjeđuješ ga da ćeš prodati dovoljno karata da bi on nabavljao kopiju posebno za tebe, da bi ti mogao da počneš sa prikazivanjem kad i ostali, veći bioskopi. Ili da čekaš da bioskop u Surdulici završi sa prikazivanjem, pa da onda dobiješ film
    a nesto bi rekao da bi taj novi ceka surdulicu sudeci po gintasu
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  11. #1011
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,329
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by I.R. Baboon View Post
    Nije to poenta treba li ili ne vise bioskopa, nikome ne može smetat, nego je poenta da ne možeš imati na raspolaganju više filmova nego što ti ih distributeri ponude, jer se ljudi stalno žale kako nema dovoljno filmova i krivicu svaljuju na bioskop...
    Filmova ima sasvim dovoljno, i stizu rekordnom brzinom. To je cinjenica. Problem su bili (i uvijek ce bit) distributeri.
    I am the one who locks.

  12. #1012
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    174
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    do skoro se nije moglo od kulture mrdnut prije 7,8 god dje sam radio gazde su htjele da otvaraju bioskop po ugledu na takvud iz bga pa im ne dadose mozda nijesu dovoljno uleceli ponedje
    Mene je idol da budem trener

  13. #1013
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,152
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    |Od Miskovica smo MOGO DOBILI!

    Kakav antipatican lik, ali Delta je ono sto naprvi evropski grad i unaprijedi PG!!
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  14. #1014
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,939
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Serlok Holms, dva sata dosadnog filma u iscekivanju neke cvrste radnje a ne usputne zabave...

  15. #1015
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    8,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Šerlok Holms užas... Mada dobre su bile reklame na početku

  16. #1016
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    9,007
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    113 Posts

    Default

    Vi ka' da ste zajedno išli.

    Vidjeh da se četiri animirana filma daju trenutno...
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  17. #1017
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Roy Fokker View Post
    Vi ka' da ste zajedno išli.

    Vidjeh da se četiri animirana filma daju trenutno...
    svuda zajedno, i na planinu i u bioskop
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  18. #1018
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    8,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    aCid, ko te šalje da me špijuniraš? :kamikaza:

  19. #1019
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,939
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije on ni gledao film nego mora da se slozi sa mnom u svemu, sto je prilicno cool. Sto se filma tice, bas sam bila uzbudjena da vidim kakav su film napravili, jer sam serije gledala, ali sam se razocarala, osim naravno, glavnog glumca.

  20. #1020
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    8,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Oljce View Post
    Nije on ni gledao film nego mora da se slozi sa mnom u svemu, sto je prilicno cool.
    hahaha reći ću ti za to

  21. #1021
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    wherever whores go
    Posts
    3,304
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Oljce View Post
    Nije on ni gledao film nego mora da se slozi sa mnom u svemu, sto je prilicno cool. Sto se filma tice, bas sam bila uzbudjena da vidim kakav su film napravili, jer sam serije gledala, ali sam se razocarala, osim naravno, glavnog glumca.
    Ako si znala ko je rezirao film , ono sto se moglo ocekivati potpuno se podudarilo sa onim sto smo dobili...
    Kreč, kolica i mešalica.

  22. #1022
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    UnDeRgRoUNd
    Posts
    3,254
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Oljce View Post
    Nije on ni gledao film nego mora da se slozi sa mnom u svemu, sto je prilicno cool. Sto se filma tice, bas sam bila uzbudjena da vidim kakav su film napravili, jer sam serije gledala, ali sam se razocarala, osim naravno, glavnog glumca.
    serije su ipak neprikosnovene,i glumac je kao stvoren za tu ulogu ,cudi me kako ovome novome serlok holmsu nisu dali neku natprirodnu moc,recimo neku sablju koja mu izlazi iz noga ili tako nesto to je sad moderno u holivudu
    Viktorija Badza! um zu sehen,dich nacktauf dem Nordpol !

  23. #1023
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,711
    Thanks Thanks Given 
    666
    Thanks Thanks Received 
    81
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Up in the air - nije ispunio moja ocekivanja kad vidjeh ocjenu na imdb 8.0
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  24. #1024
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,241
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Up in the air,ništa posebno!
    ---
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  25. #1025
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    MNE-SRB-NL
    Posts
    4,264
    Thanks Thanks Given 
    237
    Thanks Thanks Received 
    127
    Thanked in
    73 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Emill View Post
    Up in the air - nije ispunio moja ocekivanja kad vidjeh ocjenu na imdb 8.0
    Nikad se ne treba oslonit na imdb. Meni se svidjaju filmovi koji tamo imaju <5.
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

Page 41 of 144 FirstFirst ... 313738394041424344455191141 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Program za DVD
    By Poseydon in forum Software
    Replies: 1
    Last Post: 08-03-08, 12:18
  2. Program
    By PubertetBoy*Bigo in forum Software
    Replies: 5
    Last Post: 29-11-07, 23:07
  3. Program
    By LeeiF in forum Software
    Replies: 16
    Last Post: 15-11-07, 19:31
  4. fax program za dsl
    By gagav in forum Software
    Replies: 2
    Last Post: 23-03-07, 12:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •