Originally Posted by nexus Treba jedan stari,KINO KULTURA! slazem se i ja, al koliko ja svatih babuna, i da neko otvori bioskop ne bi mogao prije njih da dobije filmove tako da se tome nekom ne bi isplatilo nikako ua ster monopolisti :P
/me stetan Amor dolor est! Amor vincit omnia! obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks