Nidje ne postoji zabrana da neko drugi otvori bioskop, niti STER može da utiče na to da li će taj bioskop dobijati filmove od distributera i kad, tako da od monopola u tom dijelu, nema ništa
al sobzirom da je distributer iz srbije a i tamo imate jak bioskop sto mislis ko bi prvi dobijao filmove, vi ili ako mugi npr otvorio bioskop
Bookmarks