Page 39 of 144 FirstFirst ... 293536373839404142434989139 ... LastLast
Results 951 to 975 of 3586

Thread: CINEPLEXX program (www.cineplexx.me)

  1. #951
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sport89 View Post
    bioskop danas ne radi?
    ne radi delta komplet pa ni bioskop
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  2. #952
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    1,626
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool

    Quote Originally Posted by rain_wind_storm View Post
    Odgledah preksinoć It s complicated,nije loš film.Ono aj može se pogledat.
    Ali poludilo sam od 4 curice koje su po govoru bile neđe iz Berana,i koje su svaki put kad bi izaša Stiv Martin na platno povikale uglas EVO GA KEMAL MONTENO!AMA ISTIII!
    :shock:

    Ja se ne mogu sjetiti sta su "moje" 4 curice mlatinjale iz mene, ali sam se zaklela da cu da idem samo na one najkasnije projekcije kad su makanjchad vec doma. :hammer: Ima li lijeka za ove mlade narashtaje, ah!

    Kad dolazi Sherlok, akobogda?

  3. #953
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    3,340
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Poppy View Post
    :shock:

    Ja se ne mogu sjetiti sta su "moje" 4 curice mlatinjale iz mene, ali sam se zaklela da cu da idem samo na one najkasnije projekcije kad su makanjchad vec doma. :hammer: Ima li lijeka za ove mlade narashtaje, ah!

    Kad dolazi Sherlok, akobogda?
    dosha jeod sjutra na program...
    http://nebojsacelebic.b0x.me/

  4. #954
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Ulcinj, MNE
    Posts
    3
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Valja li štogod onaj Avatar koga svi toliko pominju?

  5. #955
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,293
    Thanks Thanks Given 
    135
    Thanks Thanks Received 
    713
    Thanked in
    332 Posts

    Default

    Ne, zaobidji ga
    \\
    OFL•GIC

  6. #956
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    9,007
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    113 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Drug Tito View Post
    Ne, zaobidji ga
    Ne griješi dušu.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  7. #957
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LexB View Post
    Valja li štogod onaj Avatar koga svi toliko pominju?
    a okle. Odgledaj twilight 'mjesto njega
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  8. #958
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,950
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CaseLogic View Post
    Kad ce shuter island? Ako nije bio vec?
    Kakav je ovo način, da niko čovjeku na pitanje ne odgovori
    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    nemoguce je da dobar covjek ne vjeruje u Boga.

  9. #959
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    4,600
    Thanks Thanks Given 
    1,123
    Thanks Thanks Received 
    247
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aCid_cOokiE View Post
    a okle. Odgledaj twilight 'mjesto njega
    nije twilight, nego new moon nemoj ni njega, ochajan je
    " čini se da iz rana raste cvijeće... "

  10. #960
    George_Clooney Guest

    Default

    Quote Originally Posted by LexB View Post
    Valja li štogod onaj Avatar koga svi toliko pominju?
    Malo duzi crtani, ali makar ima neku radnju i neko desavanje u odnosu na Paranormal Activity, onako laicki receno
    P.S. Ne znam za Vas, ali ja odavno ne pogledah neki dobar film tamo...

  11. #961
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,866
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    109
    Thanked in
    50 Posts

    Default

    Ima li gdje ove gospode "representatives", ili shta su vec, Stera.

    Sad prije neki sat pogledah Holmes-a, tako budjave, masne, blurovane, odvratne slike, odavno vidio nisam! Ako nishta, vratih se u dane Mesa, (stariji znaju o kome se radi), i Kina Kulture, kad nisi znao da li da mazesh ili da gledash, koliko je ta slika bila "masna".

    Je li do kopije, ili do vashe tehnike, (mada na koncu, potpuno mi je svejedno do chega je), ne znam, ali znam da se kvalitet slike Kina Kulture iz najepskijih dana vratio na velika vrata!

    Ajte zivota vi pogledajte to, sredite, e ne znam bash, koliko bi vam odgovarala pisanija po novina' kako vracate "glory days" na velika vrata!
    ><

  12. #962
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ra's_Al_Ghul View Post
    Kakav je ovo način, da niko čovjeku na pitanje ne odgovori
    Eo vidj.
    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

  13. #963
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    u februar ce ti D:
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  14. #964
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    9,007
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    113 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by George_Clooney View Post
    Malo duzi crtani
    Mora da je i tebi masna slika bila.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  15. #965
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,866
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    109
    Thanked in
    50 Posts

    Default

    Nije, nije! Na G.ovnatar je slika bila savrshena, kristal! Ali zaludu, vnogo je vnogo!
    ><

  16. #966
    George_Clooney Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Roy Fokker View Post
    Mora da je i tebi masna slika bila.
    Hahaha, film je nista iznad prosjeka, VERUJ MI

  17. #967
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorice grade moj...
    Posts
    2,686
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sherlock Holmes - Über zabava
    I like to read - once i read something, i understand it, and once i understand it i never forget it.

  18. #968
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    9,007
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    113 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by George_Clooney View Post
    Hahaha, film je nista iznad prosjeka, VERUJ MI
    Velim ja - masne.

    Nisam nijedan film tri puta gledao u bioskopu, do ovog.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  19. #969
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    MNE-SRB-NL
    Posts
    4,264
    Thanks Thanks Given 
    237
    Thanks Thanks Received 
    127
    Thanked in
    73 Posts

    Default

    da li svi bioskopi u svijetu,po pravilu prikazuju samo nove filmove,ili ?
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  20. #970
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,734
    Thanks Thanks Given 
    616
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SpellStealer View Post
    da li svi bioskopi u svijetu,po pravilu prikazuju samo nove filmove,ili ?
    ovo i meni najviše smeta. glupost najveća. puštajte dobre filmove, brate. aoooooooooooo.

  21. #971
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    9,007
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    113 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SpellStealer View Post
    da li svi bioskopi u svijetu,po pravilu prikazuju samo nove filmove,ili ?
    Ne, samo oni koji žele da zarade. Imaš male lance ili pojedinačne bioskope koji imaju drugačiji program i prave retrospektive, ali to su obično male sale i nemaju neku zaradu pa ih i nema puno. To je kao KIC u Podgorici, recimo, mada ne znam da nešto rade otkad je STER počeo. STER je klasični multipleks, nove stvari su najveća zarada, bez obzira na kvalitet.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  22. #972
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,345
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ali vjerujem da bi im se isplatilo ako je to naravno ikako moguce da daju retrospektive u samo jednoj sali stera.to bi bilo savrseno.ili neko glasanje na ofic sajtu koji bi to film mogao da bude u nedjelji pred nama...pa se fino izglasaju pravi favoriti koje vecina od nas nije mogla pogledati u bioskopu a znamo da bi imao veceg uticaja. ne skodi ,ja mislim. pogotovo kad vidis kakve nesrece od filmova mjesecima se daju.

  23. #973
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    9,007
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    113 Posts

    Default

    Nema leba od toga, pokazalo se odavno... našu publiku je teško dovuć' u bioskope i na ove svjetske megahitove, tek na art scenu ne bi se isplatilo ni pet projekcija. Uz to, vlasnik je strana firma koja diktira i repertoar. Jedino "domaći" filmovi imaju poseban tretman zbog specifičnosti situacije i interesovanja publike za svako đubre koje se kod nas snimi.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  24. #974
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bencivenga View Post
    ali vjerujem da bi im se isplatilo ako je to naravno ikako moguce da daju retrospektive u samo jednoj sali stera.to bi bilo savrseno.ili neko glasanje na ofic sajtu koji bi to film mogao da bude u nedjelji pred nama...pa se fino izglasaju pravi favoriti koje vecina od nas nije mogla pogledati u bioskopu a znamo da bi imao veceg uticaja. ne skodi ,ja mislim. pogotovo kad vidis kakve nesrece od filmova mjesecima se daju.

    Potpis!

    __________
    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

  25. #975
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    podgorica
    Posts
    1,273
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lord Tyler View Post
    Sherlock Holmes - Über zabava
    gledah ga sinoc,odlican je
    samo mi je jedan kreten u bioskop unistio film sto je sjedio do mene jer je na svakih 10 minuta govorio za Rober Downey Jr.˝kakav je to kralj˝ a zbog toga ne mogah da zovem one iz obezbjedjenja no ajde...probala sam da ga stavim na ignore iako je bilo tesko
    Closer,
    No hesitation,
    Give me,
    All that you have


Page 39 of 144 FirstFirst ... 293536373839404142434989139 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Program za DVD
    By Poseydon in forum Software
    Replies: 1
    Last Post: 08-03-08, 12:18
  2. Program
    By PubertetBoy*Bigo in forum Software
    Replies: 5
    Last Post: 29-11-07, 23:07
  3. Program
    By LeeiF in forum Software
    Replies: 16
    Last Post: 15-11-07, 19:31
  4. fax program za dsl
    By gagav in forum Software
    Replies: 2
    Last Post: 23-03-07, 12:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •