View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 287 of 2251 FirstFirst ... 1872372772832842852862872882892902912973373877871287 ... LastLast
Results 7,151 to 7,175 of 56252

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #7151
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,001
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Larisa View Post
    Slazem se:mad:
    Dobismo li?
    jedva... :-|

  2. #7152
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    553
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma samo nek' smo razbili maler
    Hvala!

  3. #7153
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Dje mi je Mad God dobri da prozbori dvije o izboru spiceva?
    Damjanovic sakat, Delibasic ga daje za pobjedu u inat Filipovicu i svima koji nisu vjerovali u njega.
    Nocas se desila sjajna stvar, "File odlazi" koje smo vikali i kad se vodilo...
    Boskovic je jedno ***** obicno, covjek sa kapitenskom trakom se okrece i mase rukama put navijaca i izgovara ko zna sto...
    Filipovicu saucesce, ali bolje da si ti umro raspadu trenerski, mijenjas spica za spica kod 1-1 protiv Gruzije sa 4-5-1 formacijom, magarcino glupa.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  4. #7154
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,001
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Filipovicu saucesce, ali bolje da si ti umro raspadu trenerski, mijenjas spica za spica kod 1-1 protiv Gruzije sa 4-5-1 formacijom, magarcino glupa.
    ne moj tako grubo, prije svega smo ljudi...

  5. #7155
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Gallifrey
    Posts
    1,461
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Filipovicu saucesce, ali bolje da si ti umro raspadu trenerski, mijenjas spica za spica kod 1-1 protiv Gruzije sa 4-5-1 formacijom, magarcino glupa.

  6. #7156
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    26
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zna li ko koliko je prstiju digao Delibasic kad je dao gol....Otisao je kod korner zastavice,pa se nije najsjajnije vidjelo :P
    Last edited by LAZIALE; 10-10-09 at 21:04.

  7. #7157
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,001
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laziale View Post
    zna li ko koliko je prsta digao delibasic kad je dao gol....otisao je kod korner zastavice,pa se nije najsjajnije vidjelo
    16 "prsta"

  8. #7158
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    26
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Calexico View Post
    16 "prsta"
    Uu jbt...Pa sta je on,neki defekat ?? Jako si duhovit

  9. #7159
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Calexico View Post
    ne moj tako grubo, prije svega smo ljudi...
    Stvari treba nazvat pravim imenom.

    Quote Originally Posted by LAZIALE View Post
    Zna li ko koliko je prstiju digao Delibasic kad je dao gol....Otisao je kod korner zastavice,pa se nije najsjajnije vidjelo :P
    Ne znam kolko je digo ali znam da je dovoljno bilo vidjet njegovo slavlje da bi se vidjelo kako mu je pun ku*ac svega i kako mu je laknulo.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  10. #7160
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    7,074
    Thanks Thanks Given 
    685
    Thanks Thanks Received 
    1,189
    Thanked in
    472 Posts

    Default

    Neka dize 2,3,1-nas je makar.
    Dok godj krvari za dres i grb,to je periferna stvar.
    Ovo je drzava svih naroda koji je postuju.
    Makar je svojevoljno ponio Crnogoski grb kraj srca,a ne ka pojedini...
    Last edited by Sidewinder; 10-10-09 at 21:18.
    "...Tu je slika Ive Lole Ribara"

  11. #7161
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo Slovenija dobi u sred Slovačke, Kipar razbi Bugare, Bosna I Srbija razbijaju, a mi ćemom opet priču kako je ovo dobro, prva pobjeda , prve kvalifikacije, eh kuku.

  12. #7162
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Naravno da ne zaboravim, hit veceri Rusija, Rusija
    Bijo si poziw koi se neodbija

  13. #7163
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Naravno da ne zaboravim, hit veceri Rusija, Rusija
    da,da i neki je od gruzijaca pokazao .!. prema nama, nznm sad koji broj, igra je po desnoj strani....

    Bravoo Andrijaa

    File odlazi !!!

    dajte ako ima pregled, ne vidjoh drugi gol od didija
    AJMO CRNA GORO !!!

  14. #7164
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kada je Delibašić u 78. minutu doveo Crnu Goru u vođstvo nastalo je neopisivo slavlje na tribinama, ali navijače ni to nije zadovoljilo – ostavka selektora je ponovo tražena.

    To to to to to to


    Citam Lemajic i Brnovic razocarani navijacima zbog ovoga, casti mi ko da ih File iz svoga dzepa placa...
    Bijo si poziw koi se neodbija

  15. #7165
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Istorijska pobjeda Crne Gore!!
    Prva pobjeda u kvalifikacijama i velike šanse da na kraju ne budemo poslednji!
    Izuzetan uspjeh.
    Sve čestitke igračima i selektoru Filipoviću jer svaka pobjeda Crne Gore u fudbalu je ogroman uspjeh...
    Sljedeći ciklus počećemo iz predzadnjeg šešira i tako izlazimo iz ne baš zavidnog društva- Luksemburg, Lihtenštajn, Andora, San Marino...
    Tek kada prođe malo vremena shvatićemo veličinu našeg plasmana.
    Libertas

  16. #7166
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post

    dajte ako ima pregled, ne vidjoh drugi gol od didija
    Ni ja po drugoga poluvremena, uzvrceo se nesto bio ko manit
    Bijo si poziw koi se neodbija

  17. #7167
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,731
    Thanks Thanks Given 
    9,154
    Thanks Thanks Received 
    6,612
    Thanked in
    2,589 Posts

    Default

    Nezadovoljni jer ne vjerujem da bi takvog strucnjaka kao sto je Brnovic pozelio iko drugi za pomocnika

  18. #7168
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne nego smo trebali da ga podrzimo,
    igra sa jednim napadacem protiv gruzije kod kuce, a makse...
    AJMO CRNA GORO !!!

  19. #7169
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i dade kapitensku traku onom boskovicu nesretnom, trci se kontra on se ladno setka po centru, ka da je psihicki bio odsutan ili jednostavno nije htio da potrci...
    i posle malog prozivanja od strane navijaca je trca ka lud posle, nije stajao zadnjih 20 minuta
    AJMO CRNA GORO !!!

  20. #7170
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,760
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    204
    Thanked in
    153 Posts

    Default

    Bravo Andrija majstore. Sad najbolje da te drze kao rezervinu rezervu, pa ako neko slomi nogu, ili mu se nesto drugo desi, da te zovnu na klupu, pa valjda udjes nekad.
    Salim se naravno, samo cestitke Andriji(mada je bio obecao, ali nije uradio da ispod dresa pokaze majicu Grobara Niksic na prvom prvenstvenom golu).

  21. #7171
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    26
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post
    i dade kapitensku traku onom boskovicu nesretnom, trci se kontra on se ladno setka po centru, ka da je psihicki bio odsutan ili jednostavno nije htio da potrci...
    i posle malog prozivanja od strane navijaca je trca ka lud posle, nije stajao zadnjih 20 minuta
    :lolblue::lolblue:

  22. #7172
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Bravo Andrija majstore. Sad najbolje da te drze kao rezervinu rezervu, pa ako neko slomi nogu, ili mu se nesto drugo desi, da te zovnu na klupu, pa valjda udjes nekad.
    Salim se naravno, samo cestitke Andriji(mada je bio obecao, ali nije uradio da ispod dresa pokaze majicu Grobara Niksic na prvom prvenstvenom golu).
    vama bio obecao ???


    imaju li dje golovi sa meca da se vide ?
    Last edited by gatsbyy; 10-10-09 at 22:50.
    AJMO CRNA GORO !!!

  23. #7173
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,731
    Thanks Thanks Given 
    9,154
    Thanks Thanks Received 
    6,612
    Thanked in
    2,589 Posts

    Default

    Ljudi onaj luka pejovic se raspada kako veze nema, Udje posle ona cetvorka jovanovic i odigra odlicno. Ne velim sad da je on neka igracina ali od ovoga ne moze bit veseliji. Takodje mislim da ne treba da igra Boskovic jer nije vise sposoban da trci. Steta za onog Damjanovica sto ne dade gol ondje vidi se da zna da igra fudbala.

    P.S ljudi koliko je onaj kaladze cojek sto je ono na tv se cini manji

  24. #7174
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    - Emocije su pomiješane poslije pobjede. Osvojili smo tri boda, ali ponašanje jednog dijela publike koji je skandirao protiv selektora je pokvarilo utisak. Mislim da taj dio navijača nije u pravu i da treba da uči od djece sa južne tribine koja su svih 90 minuta na pravi način bodrila reprezentaciju. Zbog tog skandiranaj su i neki igrači u suzama napustili teren. Mislim da selektor to nije zaslužio od publike - rekao je Brnović.
    plakali zato sto smo trazili da ode filipovic ili sta ??? nek mi neko objasni sta je htio da kaze, da smo trebali da skandiramo file ostani zato sto mu je majka umrla ili sta ???
    AJMO CRNA GORO !!!

  25. #7175
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Spicansko polje
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja nmg da vjerujem da smo pobjedili i dalje ..
    BISOGNA VINCERE !

Page 287 of 2251 FirstFirst ... 1872372772832842852862872882892902912973373877871287 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •