Nema veze, proradio je onaj prvi link mada nije neka slika.
"Oh, so they have internet on computers now!" Homer J. Simpson
Think different!
taman i ja da pisem
nesto mi u zadnji minut bas dobro lagovao livestream
aaaa po neznam koji put primimo u posra** nadoknadi gol
odbrana se izgubila neznaju dje se nalaze niko nokog ne cuva![]()
Dje ste vi te ne možete pratiti utakmicu evo je na drugi kanal RTCG??
a bilo je i prenosa mlade....
1:1 puluvrijeme ali realno je bio i penal za Gruziju tako da je ovo realan rezultat!!!Dotakli smo dnopa se nadam da će u drugo bit bolje!!!
deuscroix
u inostranstvu smo
postoji RTCG sat ali posrani RTCG nedaje na satu
Nema većeg dna od TVCG SAT.
ako delibasic neigra sada min. zadje 30 minuta nek se odreke reprezentacije dok je filipovic selektor.
mislim da nema smisla. pozvao ga protiv bugare i kiprane, a on grije klupi a demek je u odlicnoj formi. ista stvar i sada. rece da ce biti u startnoj postavi i ponovo grije klupu
61' Delibasic za Damjanovic
napadac za napadac, a file rece idemo na pobjedu
pfffff
Kako se odbija lopta od ovi nasih DIREKA,ka na fliper.
"...Tu je slika Ive Lole Ribara"
evo skandiramo Rusija, Rusija![]()
![]()
zbog legendarnog kapitena, Gige Bosnica.
Delibasic,sa srecom.
"...Tu je slika Ive Lole Ribara"
bravo delibasic. na najbolji nacin si odgovorio govn***
Filipovicu je majka umrla danas,zha mi je vala rad skandiranja onoga,no jbg....
"...Tu je slika Ive Lole Ribara"
kako sramotna igra je li ovo realno! FILIPOVICU ODLAZI!
AJ sa srecom vise....
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks