E onda pošto zavisi od osobe, onda lijepo reci da si ti snimanje, kako reče, prevazišao ima 10 godina, a ostavi ovome narodu neka sa jadan pati i snima emisije koje nije stigao pogledati. Ja trenutno imam 42 Megastrukture snimljene i iz principa ću ih obrisati i svaki dan čučat uz Tv i čekat reprizu, pa nije fer da gledam kad je mene volja.
E pa ne mogu vjerovat da neko ovako što može napisati.







, a ostavi ovome narodu neka sa jadan pati i snima emisije koje nije stigao pogledati. Ja trenutno imam 42 Megastrukture snimljene i iz principa ću ih obrisati i svaki dan čučat uz Tv i čekat reprizu, pa nije fer da gledam kad je mene volja.
Reply With Quote
Bookmarks