Quote Originally Posted by straus View Post
sve ima svoje, zavisi od osobe, to dodje kao jedna vrsta dvd recordera , samo sto je dvd recorder bolja stvar jer ostaje na dvd-u!
E onda pošto zavisi od osobe, onda lijepo reci da si ti snimanje, kako reče, prevazišao ima 10 godina , a ostavi ovome narodu neka sa jadan pati i snima emisije koje nije stigao pogledati. Ja trenutno imam 42 Megastrukture snimljene i iz principa ću ih obrisati i svaki dan čučat uz Tv i čekat reprizu, pa nije fer da gledam kad je mene volja.
E pa ne mogu vjerovat da neko ovako što može napisati.