Page 54 of 830 FirstFirst ... 44450515253545556575864104154554 ... LastLast
Results 1,326 to 1,350 of 20746

Thread: Extra TV

  1. #1326
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by straus View Post
    sve ima svoje, zavisi od osobe, to dodje kao jedna vrsta dvd recordera , samo sto je dvd recorder bolja stvar jer ostaje na dvd-u!
    E onda pošto zavisi od osobe, onda lijepo reci da si ti snimanje, kako reče, prevazišao ima 10 godina , a ostavi ovome narodu neka sa jadan pati i snima emisije koje nije stigao pogledati. Ja trenutno imam 42 Megastrukture snimljene i iz principa ću ih obrisati i svaki dan čučat uz Tv i čekat reprizu, pa nije fer da gledam kad je mene volja.
    E pa ne mogu vjerovat da neko ovako što može napisati.

  2. #1327
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by straus View Post
    znam da predstavljas t-com pa mozes da pricas tako! e pa lijepo se odnosite sa korisnicima!
    E sad si penal na kvadrat .
    Što se tiče mojih korisnika, ne žale se, uvijek ih ispoštujem ali to nije u domenu ove rasprave. Ipak ćemo to na podforumu računari
    Nemoj se ti samo nervirati oko snimanja toliko

  3. #1328
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    11,168
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    564
    Thanked in
    405 Posts

    Default

    E sad si penal na kvadrat :grin:.
    Što se tiče mojih korisnika, ne žale se, uvijek ih ispoštujem ali to nije u domenu ove rasprave. Ipak ćemo to na podforumu računari :wink:
    Nemoj se ti samo nervirati oko snimanja toliko :grin:

    ja sam nervozan, ne moze tako! hehe! pozdrav!

  4. #1329
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by straus View Post
    ja sam nervozan, ne moze tako! hehe! pozdrav!
    Otpozdrav

  5. #1330
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,510
    Thanks Thanks Given 
    113
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,618 Posts

    Default

    Imam sada i ja Extra TV...

    Slika je odlična (mnogo bolja nego do sada sa klasičnom antenom), kanala ima 51. Sve je super, samo me nervira što nijesu svi kanali titlovani.

    Zna li neko koliko može da snima ovaj Extra TV uredjaj materijala?
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  6. #1331
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    MNE-SRB-NL
    Posts
    4,264
    Thanks Thanks Given 
    237
    Thanks Thanks Received 
    127
    Thanked in
    73 Posts

    Default

    neki vele do 90 sati...mislim da neki lazu xD a mozda i istinu vele,ko ce ga znat.
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  7. #1332
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Imam sada i ja Extra TV...

    Slika je odlična (mnogo bolja nego do sada sa klasičnom antenom), kanala ima 51. Sve je super, samo me nervira što nijesu svi kanali titlovani.

    Zna li neko koliko može da snima ovaj Extra TV uredjaj materijala?
    To oni radi tebe da malo ucis engleski
    Ako imas X300 onda 90 sati a ako si imao srecu pa zakucio one 301 imas 180 sati.
    Ja imam oko 50 sati do sad, a kad se HDD napuni tek cu onda znat koliko stvarno moze

  8. #1333
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,510
    Thanks Thanks Given 
    113
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,618 Posts

    Default

    Naravno x301T...
    Nego vidim da ima USB od naprijed i nazad, mogu li da zakačim neku Flash memoriju ili externi HDD pa da presnimim sve sa njega?

    Ima li kakvog ograničavanja u snimanju emisija?
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  9. #1334
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    60
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Pomagajte drugovi (sale?)

    Radi se o port forwardingu na speedtouch routeru

    1. Dignem lepo dyn dns - radi sve kako treba

    2. postavim forwarding sa secure shell

    pseudo code:

    public ip port 22 forward to [linux machine mac] port 22 - ssh radi kako treba sa remote hosta

    3. postavim isto za http service

    public port 80 na linux box port 80 - httpd nije dostupan sa weba, u lanu radi normalno

    note: koristio sam naravno premade konfiguracije za forwarding, i jedino ssh radi, ostalo me totalno kulira

    4. intrusion protection WTF? ne treba mi to u zhivotu, ne mozhe se ugasiti sa iptv/iptv nalogom

    5. ICMP se filtrira ili shta vech, tako da ne mogu raditi ping ni sa jedne mashine na lanu


    Sa starim siemens routerom je sve radilo ok (koristio sam ga u bridge modu) a takodje i sa dlink bridge-om, idealno bi bilo kada bih i ovo mogao koristiti kao bridge, poshto zhelim koristiti svoj proxy server (shtedi mi bandwidth nenormalno mnogo, i browsujem MNOGO brzhe)

    Sve ovo mi stvara mnogo velike komplikacije (chitaj moram ichi u kancelariju umesto da mogu sve da radim od kuche, kao alternativa postoji tunneling, ali to nije kompletno reshenje u mom sluchaju) i iako mi se extra tv jako svidja, spreman sam da otkazhem servis ako se ovo ne mozhe reshiti, poshto je alternativa da idem svaki dan u kancelariju shto ne zhelim.

    Drvio sam sa podrshkom poslednja tri dana non stop, to no success

    Sale brate pomagaj?

  10. #1335
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Da neces to na " Card sharing" ? Mislim da to sa Extra tv-om nece
    Last edited by Poseydon; 05-03-08 at 09:14.

  11. #1336
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,852
    Thanks Thanks Given 
    1,683
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    @zch
    Posalji mi podatke na private.
    Last edited by Sale; 05-03-08 at 13:04.

  12. #1337
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    MNE
    Posts
    2,590
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zna li ko? Sale?

    Svako koliko se dodaju/mjenjaju filmovi u videoteci i filmovi i serije u digital HBO-u ???
    Release Yourself

  13. #1338
    Join Date
    May 2007
    Posts
    37
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jel ovo samo meni il jos nekom da nema titlova na Discovery. Bilo ga je jutros i nedje oko jedan sat nestade

  14. #1339
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    60
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Poseydon View Post
    Da neces to na " Card sharing" ? Mislim da to sa Extra tv-om nece
    shta to prichash jadan

  15. #1340
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    60
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sale View Post
    @zch
    Posalji mi podatke na private.
    poslao

    vita jela zelen bor...

  16. #1341
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    356
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goku_DBZ View Post
    Jel ovo samo meni il jos nekom da nema titlova na Discovery. Bilo ga je jutros i nedje oko jedan sat nestade
    nemaju titlove za sve emisije pa nekad ima nekad nema titla.jbg

  17. #1342
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,510
    Thanks Thanks Given 
    113
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,618 Posts

    Default

    Meni Discaveri uopšte nema prevod..
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  18. #1343
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,884
    Thanks Thanks Given 
    165
    Thanks Thanks Received 
    895
    Thanked in
    374 Posts

    Default

    ...ali si mu zato ime napola preveo.

  19. #1344
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,510
    Thanks Thanks Given 
    113
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,618 Posts

    Default

    Što ću kada sam seljanče
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  20. #1345
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Zvala sam tehnicku da pitam sto je sa prevodom na Discovery i National. Razgovor je bio poprilicno komichan
    Uglavnom, da vam sad ne iznosim bas kompletan razgovor, momak mi reche: Nije do vas (a ne nego sam ga ja sakrila hehe). Zahvalim ja za info, i pitam do koga je onda. Opet jedan zanimljiv odgovor. Generalni je problem. E tada mi je bilo mnogo lakshe Ali ja bi amlo pojasnjenja pa pitam sto znaci generalni? Uh, a zasto sam uopste zvala . Kaze mi on: pa nema niko prevoda. E tada sam pomalo prestala biti fina: Ne zanima mene sto nema niko, ocu da znam zasto ja nemam, a to sto nemate vi ili neko drugi, ne znaci mi nista niti mi je ista lakse od toga.

    Sale, ovakve informacije se ne bi smjele cuti u helpdesku. Na kraju je i njemu bilo smijesno. Savjetovala sam ga da pita nekoga o cemu se radi, jer mi je rekao da on to ne zna. kaze da ne zna niko, a ja sam sigurna da to nije tako. Sale reaguj

    Meni mislim ne smeta, sad sam ionako gledala Megasrukture: Aerodrom u Japanu, ali ima dosta onih kojima smeta i koji ne razumiju engleski. Mozda ne bi bilo da se korisnicima posalje poruka na Extra sa izvinjenjem radi problema. Kolega sto kazes?

  21. #1346
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mozda ti prevod kasni doce ti sjutra
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  22. #1347
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Jes, kazu da je kisha na Brajice

  23. #1348
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    2,053
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    274
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    meni je danas prevod bio na slovenski O.o

  24. #1349
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    PG
    Posts
    4,098
    Thanks Thanks Given 
    1,496
    Thanks Thanks Received 
    206
    Thanked in
    131 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Wolverine View Post
    meni je danas prevod bio na slovenski O.o
    To ti je zbog konfiguracije terena,ovo su juznoslovenski prostori,tako to ide

  25. #1350
    Join Date
    May 2007
    Posts
    37
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni na makedonski, pa onda na slovenski

Page 54 of 830 FirstFirst ... 44450515253545556575864104154554 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 14
    Last Post: 07-03-20, 10:52
  2. Extra Tv
    By DonChicio in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 14-11-07, 09:09
  3. Prodaje se Samsung D600 extra ocuvan
    By Dejan in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 14-04-07, 23:03
  4. imam problem mozda neko ima resenje?
    By Ahil in forum Software
    Replies: 17
    Last Post: 20-02-07, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •