Meni drug radi 6-7godina od kuće. Toga pakla veli zadnjih par godina. Đeca mala, žena radi klasično u firmu...pa samo mu je pasulj dva puta zagoreo na poslu, da ne rečemo multitasking, sirupi za temp.+mailovi+komunikacija sa klijentima+ raširi veš+isprati dijete do škole...
Mislim da nije prećerivao kad je rekao da je počeo da se zaključava u sobu gdje radi a pouzdano znam da je konkurisao za radno mjesto od 8-16h ista djelatnost,troduplo manje para za tih 8h nego što bi privatno zaradio za tih istih 8 sati od kuće ...kad su primili drugog na to radno mjesto bijaše tužan i skrhan
Sent from my 24090RA29G using Tapatalk







Reply With Quote
Bookmarks