Originally Posted by Samo Niksic https://www.pobjeda.me/clanak/pes-i-...vanu-karadzicu Kad su se PESovci mlađi kasnije izjasnili? Šta je teško glasati za ovo? Jer je DPS predložio? Teško je glasati protiv svojih idola
Gagarin
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Forum Rules
Bookmarks