Ja makar kucam na tastaturu a Izraelci svaki dan evo 3 god. mogu da gledaju ubijanje ljudi u komšiluk koje čini njihova vojska i nikoga nema da protestvuje zbog toga . Oni su zapravo u početku protestvovali zašto se ne napane i Iran i tamo učini neko zlo i sad su potpuno stali sa protestima . E sad ih prosto treba bombardovat dok ne promijene vlast i to je to .







Reply With Quote
Bookmarks