Znam ja takve to se zove hipohondar oni od svega na svijet boluju a nije im ništa.Još ako se gugla uhvate pa sve može bit a ne mora ucrtaju u ovo thats it.
Pušti se toga Sarumane jer čovjek je samome sebi obično neprijatelj najveći.
Znam ja takve to se zove hipohondar oni od svega na svijet boluju a nije im ništa.Još ako se gugla uhvate pa sve može bit a ne mora ucrtaju u ovo thats it.
Pušti se toga Sarumane jer čovjek je samome sebi obično neprijatelj najveći.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks