
Originally Posted by
PrijekiLijek
Ja samo dajem podrsku hapsenjima svih klanova. U ovu kucu se danas slavi hapsenje dva krimosa. Dilera i serijskog ubice. A za njima placu profesionalni Srbi i Crnogorci koji su vecina. Ne hapse Nena jer je "Crnogorac" ali je svih ovih godina bio na slobodi jer je "Crnogorac". Mafija nema nacionalni predznak nidje u svijet bez odje.
Bookmarks