Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
Ja samo dajem podrsku hapsenjima svih klanova. U ovu kucu se danas slavi hapsenje dva krimosa. Dilera i serijskog ubice. A za njima placu profesionalni Srbi i Crnogorci koji su vecina. Ne hapse Nena jer je "Crnogorac" ali je svih ovih godina bio na slobodi jer je "Crnogorac". Mafija nema nacionalni predznak nidje u svijet bez odje.
A Milo je bio na slobodi jer je Srbin, mislim da nije tačno ni jedno ni drugo već su klanovi bukvalno vlasnici političara, kojih tačno to vjerujem da nikad nećemo saznati, ali sam siguran da ih ima na svim stranama političkog spektra.