Hapsi milicijo!!
Df=Dps
Ne znam sta me vise veseli ..kad hapse ove iz DPSa ili ove iz DFa.
Vidim onaj cetinski heroj je nedje u bjekstvu..Kaludjerovic gardista..
heroj uvjezbao bjekstva
nothing comes from violence and nothing ever could
Heroj, a ne zločinac
Poslato sa BLA-L29 pomoću Tapatoka
imali su sve po fiokama
i tako je sasa znao sve, lagao zenu, majku u oci i cak ucestvovao u dokumentarcu o klanovima...
https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...zica-i-spahica
nothing comes from violence and nothing ever could
Najtragicnije je sto da nema ovakve neselektivne politike europola i zapada,ulcinjski ćića bi i dalje zmurio na skaljarske kriminalne ispostave, koje su mu sa partnerima nemalo puta bile izborna logistika.
Sent from my SM-S901B using Tapatalk
Last edited by Sidewinder; 13-04-23 at 15:47.
"...Tu je slika Ive Lole Ribara"
Dosta stvari se znalo, tj znalo se da se klanovi bave svim i svačim, ali ovo što isplivava je nepojmljivo normalnom mozgu.
Kakvi su to sklopovi najbezočnijih psihopata, od direktnih izvršioca, do ništa manje krivih i zlobnih zataškivača.
U kakvom mi talogu od društva i sistema živimo, kukala nam majka.
Sent using Tapatalk
#fakenews
Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!
Ne znas ko je gori, zeludac za iskasapit ili zeludac za svarit sto znas da je kasapio i sakrijes
nothing comes from violence and nothing ever could
Eh da se ti hoćeš zadržati samo na ovome.
Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Ja i dalje cekam da vidju kako je to neki Milo Bozovic = crkva
- Baba, zašto za nas Zećane vele da govorimo: "Ovizi, onizi"?
- A kojizi to vele, sine??
Znaci Nenu se kaci odgovornost za jos dva ubistva. Kakav je heroj a ko zna koliko ubistava ima taj cojek iza sebe.
Last edited by PrijekiLijek; 13-04-23 at 16:36.
Nisam ispratio, jel nenovo-hapsenje bjekstvo povezano sa milom?
Neno saradnik kavcana
Milo skaljaraca
Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
Tebe mi je žao a za mene me duša boli
Mozete li spavat Crnogorci dok se serijski ubica krije od policije medju vama.
Sad će se remark javiti da ga odbrani
Sent from my SM-G998B using Tapatalk
heeroooj nacije!
https://standard.co.me/hronika/nenad...zica-i-spahica
nothing comes from violence and nothing ever could
Sve je super dok narod daje podršku klanovima po osnovu toga koje su političare kupili, pa im je jedno hapšenje super a drugo namješteno.
Ne traže Kaludjerovica zato što je Crnogorac nego zato što je ubica ili saučesnik ubica, ne hapse Mila Božovića zato što je ktitor SPC i Srbin nego zato što je diler droge.
Zar je to toliko teško shvatiti?
Kuljača, Rađenović, Carević i Božović su sa pozicije gradonačelnika hapšeni.
Krapović nakon što je napustio mjesto gradonačenika.
Izgleda bit gradonačelnik Budve mnogo stresan posao.
Ovo je na žalost velika istina.
Ali bukvalno prije dva dana na otvaranju hotela, Perla čini mi se, premijer je izjavio "Ovo je najbolji gradonačelnik u Crnu Goru."
Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.
Ja samo dajem podrsku hapsenjima svih klanova. U ovu kucu se danas slavi hapsenje dva krimosa. Dilera i serijskog ubice. A za njima placu profesionalni Srbi i Crnogorci koji su vecina. Ne hapse Nena jer je "Crnogorac" ali je svih ovih godina bio na slobodi jer je "Crnogorac". Mafija nema nacionalni predznak nidje u svijet bez odje.
Last edited by PrijekiLijek; 13-04-23 at 17:03.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks