Quote Originally Posted by joni View Post
Ovo bih kažnjavao duplo većom kaznom no da je napisao paragon blok...osim ako mu nije plaćeno 0.1€

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
Prije 7 godina... Ovaj racun vapi za nekom ultra inspekcijom...