
Originally Posted by
Zedd
Sve to stoji, samo partija koja ima građansko u svom programu i forsira multikulturalnost ne valja jer to isto u programu imaju i Demokrate? Da su ovo demokrate izjavile ti bi ih prvi dizao po forumu u nebesa.. A da, neće oni sa dpsom.. Sve super samo što od drveta ne vidite šumu..
Bookmarks