Jako prijatno zvuci suza cetinjskoga i sveukupnoga dpsa, ali nema ugodjaja za uvo kao sto je vapaj srpskog sveta ! To na ovoj temi stanuje![]()
Jako prijatno zvuci suza cetinjskoga i sveukupnoga dpsa, ali nema ugodjaja za uvo kao sto je vapaj srpskog sveta ! To na ovoj temi stanuje![]()
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks