
Originally Posted by
mika123
Na autoscout, sva francuska vozila skuplja nego na dileru. Imao sam prosle godine dobru priliku za za captura.. 10 300e 2016god, presao 30 000km prodavala mi ga drugarica dok sam ja vagao, on prosao naravno. Ovo sam cisto izbacio da se ko od kolega sa foruma ne bi "upecao"
Bookmarks