Vidjeh ovu Kiu, isto mi nesto previse dat za Kiu, mada moguce da grijesim jer je puna opreme...
Ne bjezim ni od dobrih limuzina, ako su prostrane i ne mnogo spustene jer mi je garaza malo strmijamada bih radije SUV
Vidjeh ovu Kiu, isto mi nesto previse dat za Kiu, mada moguce da grijesim jer je puna opreme...
Ne bjezim ni od dobrih limuzina, ako su prostrane i ne mnogo spustene jer mi je garaza malo strmijamada bih radije SUV
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks