
Originally Posted by
BlackGoddess666
Mislim da se metal jako malo slusa u nasoj zemlji.Pitanje koje ja zelim da postavim je:zasto bi se tako lijep pravac tako okrutno ignorisao i zasto postoje toliko predrasuda o metalu?
Pa zbog tvog nicka otprilike....Salim se,zbilja,nijesam fan metala ali ne zbog satanizma(ne treba ocjenjivati umjetnost po religioznim uvjerenjima autora),vec zbog prenaglasenosti gitarskog drndanja koje jednostavno neda nicemu drugom da se iskaze.
Don't fight a battle if you don't gain anything by winning
Bookmarks