Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
Zelio bih da cujem sto forumasi misle o sljedecoj temi (koja je prilicno razlicita od postojece Crnogorski nacionalizam, pa se nadam da se nece spajati):

Kojim pravcem dalje? Jacanjem crnogorske nacije ili drzave?
Mislim da jacanje drzave, koja ce svaku naciju unutar nje tretirati adekvatno (biti garant njenog mirnog razvoja) - trebga biti jedini pravi put.

Crnogorska nacija, sto neki likovi ovdje ne mogu da shvate, nije jedina u CG i naglasavanje primata njenog razvoja prije drzave za sve gradjane moze voditi samo u pravcu kojim su neke drzave prosle 90-ih, a koji je CG srecom izbjegla.
Jacanje drzave je naravno bitnije, a samim tim ce jacati i crnogorska nacija!
Kad ti napravis ekonomski jaku drzavu dje vlada mir i tolerancija svako ce biti ponosan da kaze da je CRNOGORAC!