Malo ljubaznosti, pokoja lijepa rijec pa cak i samo kulturan pozdrav, treba njegovat odnose sa komsijama...sve u granicama normale, naravno. Cak i sa takvom, gore pomenutom, komsinicom, uvijek dezurnom, uvijek na strazi, uvijek budno oko nekad moze bit i od koristi

Sent from my Lumia 800 using Tapatalk