Quote Originally Posted by Sparco_CG View Post
Isti problem imam na bratov 530d al njemu radi tabla i sve na tablu.. Nekad se ugasi nekad upali i sve tako... Strah me da je njemu modul. Auto je 142 kw septembar 1999.
Na mom starom BMW 523i 1996god je bio problem senzor na zadnji lijevi tocak i to mi se desilo 2x dok sam ga imao.
Majstori kod nas su ti za BMWe novije sa elektroniko kao gatare pa ako pogode.To iskustvo sam imao sa Grebovićem,MPS,u Voli nijesam jos nista radio.
Inace vozim samo BMW,poceo sa 524d,pa 523i sada 325i E90 2005god.