Veci je interes g. bracodubrovnik-u da sto vise ima zadovoljnih klijenata za voznju i ostalo po CG nego da lete na bilo koji drugi aerodrom u CRO i gostuju ko zna gdje.. Njegove kritike su sve dobronamjerne i ja ih postujem. Ono o cemu govori jeste da je ta scena, a i mnoge druge sa kojima se suocava po CG, pa ima kompletan kredibilitet za to sto pise, jeste propust menadzera hotela i gradskih institucija. Taj menadzer, i bilo koji drugi koji vodi hotel ili restoran, treba da sklopi dogovor sa gradom i njenim institucijama prije pocetka sezone o propustanju svojih gostiju kao sto se radi u mnogim "zatvorenim" gradicima na obalama i Jadrana. Takve gluposti bi se izbjegle, jer i jeste neprofesionalno da se bilo koji gost tretira na takav nacin. Osim toga, na sajtu bi morali da naglase da nije moguc direktan pristup hotelu ili lokalu kolima, i navesti razdaljinu. Nije to nista neobicno za male hotele u starijim gradskim jezgrima ali svi imaju mehanizme za kontakt sa hotelom sa parkinga i spremne "boy-eve" koji su zaduzeni za prenos stvari do hotela i male elektricne automobile za prevoz gosta. Ocigledno da te gospodje nijesu bile obavijestene o razdaljini itd.. kad se radi o tom hotelu i sve ukupno im je djelovalo sigurno vise nego blesavo i opterecujuce. Nije za preporuku sigurno.
Hvala Lepo





Reply With Quote
Bookmarks