Ja razumijem da su osvojili i da ne znaju sto ih je snaslo ali slavi titulu,pusti komplexe varvare i podgoricu... Ali opet iskreno ne treba zamjerit jer je prva titula a ovih godina su ligu gledali iz kanala dok su se pojedini borili za titulu...![]()
Ja razumijem da su osvojili i da ne znaju sto ih je snaslo ali slavi titulu,pusti komplexe varvare i podgoricu... Ali opet iskreno ne treba zamjerit jer je prva titula a ovih godina su ligu gledali iz kanala dok su se pojedini borili za titulu...![]()
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks