Taman toliko nećemo imati normalnu infrastrukturu, zato što su stadioni u vlasništvu gradova, koji imaju 1000 prečih problema. A bez toga nema publike i dobrog fudbala. Druga stvar je što imamo uglavnom komunističke trenere, koji će prije pustiti panjata od 40 godina da igra, nego klinca koji je željan da se dokaže. Tu je SUtjeska pokazala kako treba da se radi. Moderan trener i samo su pustili klince da igraju i evo rezultat. Mada nijesu ni svi klinci motivisani, neki čim prime prvih 300 e pomisle da su igrači i tu im je kraj.

Tako da za 10 godina se čujemo da ponovimo ovu priču.