Nisu navijaci nista, nego je jedan igrac celika pljuvao navijace na zapadnoj tribini, gestikulirao na jedan krajnje 'korektan' nacin, vrijedjao. Nije potrebno imenovati ga.
O namjestanju ne znam, niti cuh. Po vidjenom na terenu ne bih rekao.

Sent from my HTC One S using Tapatalk 2