View Poll Results: Ko ce biti sampion za sezonu 2012/2013

Voters
85. You may not vote on this poll
  • Sutjeska

    8 9.41%
  • Budućnost

    34 40.00%
  • Rudar

    1 1.18%
  • Zeta

    6 7.06%
  • Mogren

    3 3.53%
  • Lovćen

    2 2.35%
  • Čelik

    22 25.88%
  • Jedinstvo

    0 0%
  • Grbalj

    1 1.18%
  • Mladost

    2 2.35%
  • Petrovac

    1 1.18%
  • Mornar

    5 5.88%
Page 57 of 104 FirstFirst ... 74753545556575859606167 ... LastLast
Results 1,401 to 1,425 of 2579

Thread: Telekom 1. CFL 2012/2013

  1. #1401
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by V^mne View Post
    I ovo su profesionalci i koji treba da uzmu titulu?
    Ko o čemu...
    Bijo si poziw koi se neodbija

  2. #1402
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Ko o čemu...
    bice sad da ih je ovaj racic izazvao nesto... Ne vjerujem da bi ga oni napali iz cista mira.

  3. #1403
    Join Date
    May 2011
    Posts
    1,169
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ako sam dobro procitao napao ga je jedan igrac (suspendovani) Sutjeske, dok je za ostale rekao da su ih razdvajali. Karadzic evo tvrdi da nije ucestvovao u tome.

  4. #1404
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bice zanimljivo na treci gradski derbi
    AJMO CRNA GORO !!!

  5. #1405
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Juce je 80-90% stadiona navijalo za Sutjesku. Igraci Celika su propisno izvizdani sa Zapada. Zasluzeno!!!
    Ko je upucen malo bolje zna da dojucerasnjim saigracima nijesu htjeli da pruze ruku nakon prosle utakmice.
    Svi forsiraju neku ljubav i prijateljstvo izmedju Celika i Sutjeske, a toga je sve manje, ja da vam kazem. Prvo na terenu pa onda na tribinama. Eto im ga tamo Ranko, neka se qrce sa njim i neka im placa sendvice.
    Grad je vazda bio plavo-bijeli i vazda ce biti, ovi drugoligasi su bili simpaticni dok nijesu poceli da budu istripovana placenicka horda.
    Sve objasnjeno u nekolike recenice.Ovaj momak nije navijac Sutjeske,samo realno iznosi neke stvari onakvima kakve u stvari jesu.
    1908.

  6. #1406
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,258
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Jeste, plaćenici smo i navijamo za sendvič.

    Tako mi tih realnosti.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  7. #1407
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [QUOTE=Albatros;3243938]Jeste, plaćenici smo i navijamo za sendvič.

    Nije sigurno mislio na sve,zna se na koga.
    Last edited by lak1; 24-03-13 at 19:35.
    1908.

  8. #1408
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    97
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Haha kakvih sve gluposti covjek moze da procita. Vojvode 2008( jer su se prvi put tada okupili, ono 1988 niko ne zna sta predstavlja) koje su inicirale neko drustvo fap masine i njih, koji su se slepali svuda, da dolaze na finale kupa sa nama iako ih niko nije zvao, pa pozivanje fap masine da navija sa njima u ligi evrope kad su igrali i dr stvari..sad odjednom se okupilo par statina nih jer su blizu titule, moderno je biti vojvoda, osjetili su moc i sad su istripovali face grada . Oni pricaju nesto o nama i pominju nekog Ranju?? To ne shvatam.Svaki klub ima svog vlasnika, da bi bio vlasnik kluba moras biti malo bogat, bogastvo u Cg znamo kako se stice.Ko vodi Buducnost, Zvezdu,Partizan, Dinamo...intelektualci i cijenjena gospoda zar ne? Taj covjek sa nama nema nikakve veze niti je euro ikada dao fap masini. Mi skupljamo svoje pare i kupimo 7,8 10 baklji koliko imamo para i tome slicno. A okle vama pare ha? To svi znamo Za transparente, 50 baklji , opremu , drsove.... Oni pricaju o nekom laznom moralu. A dok je vama pisalo Tani na dresovima , to tada nije bilo lose zar ne? To ne pominjete. A i sad neka prica niksic plavo bjeli grad hahahahaha. Pa to kad cuje iole objektivan covjek, suze mu krenu. Jos u staroj drzavi nije dolazilo 1000 ljudi na taj stadion(publike naravno navijaci tada nisu postojali) jer je to bio klub koji namjesta uz obilic svaki mec. pa jesmo li zaboravili transparent navijaca ofk beograda?? U Niksic su do prije baraza postojale 3 navijacke grupe. Fap masina, Delije nk i Grobari nk. Svi znamo kad su se vojvode skupili, niko nije lud. Ove tenzije su se stvorili sada zbog cega? Vrlo je jednostavno. Vojvode koje su se gurale tako dugo uz Fap masinu sada su blizu titule.Skupilo se raje sa okolnih sela.Osjetili su malo moci. Dali su gol Celiku, pobjedili, i svi oni kompleksi koje dugo dugo kriju u sebi konacno su isplivali. Sad jos citam ona narkomanska seljacina od kapitena im napala Racica. Kakve li tek probleme sa glavom ima onaj lik
    Kakva nam je prva liga..ljubitelj sam nizih liga...

  9. #1409
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Albatros View Post
    Jeste, plaćenici smo i navijamo za sendvič.

    Tako mi tih realnosti.
    Vidi, momak koji je nekad vodio navijanje FAPovcima na ovu moju konstataciju je rekao "U pravu si, to je ziva istina". Naravno, ne misleci na sebe i na "prave" FAPovce, koji su tu bili prije baraza sa Sutjeskom, tokom onih istinskih drugoligaskih gostovanja.
    U koju ti grupu spadas, bas pojma nemam, ali moras da priznas da vam je pomalo "na silu" povecan broj i da je tu pola "izlet navijaca". Nijedan pravi navijac Celika ne treba da bude zadovoljan upravom pa sve i da se osvoji prvenstvo, jer ova uprava , uz onaj originalni imidz Celika, koji je i meni bio drag, definitivno ne ide.

    Sto se tice nemilog dogadjaja od sinoc, to niko normalan ne podrzava. Mido je dobar i pravican momak, malo vise sklon konfliktu bas zbog toga sto ne moze da istrpi nepravdu. Ovo sinoc nije trebao da uradi, ali sam siguran da je imao dobar razlog za to.
    I ne mogu da vjerujem da ZNA SE KO salje svoje ljude na tribinu VOJVODA da snimaju ko vodi navijanje, zapocinje pjesme i ostalo...
    Dodju navijaci Celika i pricaju o postenju Mida Krivokapica, a ne smiju da dignu glas protiv GAZDE, koji samara sve redom, od tribine, preko suparnickih igraca i sudija, do svojih igraca...

  10. #1410
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,258
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Vidi, momak koji je nekad vodio navijanje FAPovcima na ovu moju konstataciju je rekao "U pravu si, to je ziva istina". Naravno, ne misleci na sebe i na "prave" FAPovce, koji su tu bili prije baraza sa Sutjeskom, tokom onih istinskih drugoligaskih gostovanja.
    U koju ti grupu spadas, bas pojma nemam, ali moras da priznas da vam je pomalo "na silu" povecan broj i da je tu pola "izlet navijaca". Nijedan pravi navijac Celika ne treba da bude zadovoljan upravom pa sve i da se osvoji prvenstvo, jer ova uprava , uz onaj originalni imidz Celika, koji je i meni bio drag, definitivno ne ide.

    Sto se tice nemilog dogadjaja od sinoc, to niko normalan ne podrzava. Mido je dobar i pravican momak, malo vise sklon konfliktu bas zbog toga sto ne moze da istrpi nepravdu. Ovo sinoc nije trebao da uradi, ali sam siguran da je imao dobar razlog za to.
    I ne mogu da vjerujem da ZNA SE KO salje svoje ljude na tribinu VOJVODA da snimaju ko vodi navijanje, zapocinje pjesme i ostalo...
    Dodju navijaci Celika i pricaju o postenju Mida Krivokapica, a ne smiju da dignu glas protiv GAZDE, koji samara sve redom, od tribine, preko suparnickih igraca i sudija, do svojih igraca...
    Nema te navijačke grupe koja nije prošla kroz tranziciju zbog uspjeha kluba i koja nije dobila i sendvič navijače. Na kraju se sve to iskristalizuje, kad se malo smire strasti, kao sad što su mnogi očekivali da odmah budemo šampioni.

    A realno Ranko i imidž koji je Čelik imao prije njega ne idu jedno uz drugo, ali sa druge strane, klub je bukvalno bio pred gašenjem da ga nije preuzeo. Do toga je došlo kad su traženi sponzori od strane navijača, jer je toliko stanje bilo alarmantno. Alarmantno zato što opština je bila jasna da u budžetu postoji novac za samo jedan klub.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  11. #1411
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    I ja se pitam, odista.

    Imam ocevu sliku sa stadiona, iz 80ih. Full stadion, ne moze sibica da pane.

    To TANI je pisalo one godine kad je bio baraz CELIK - SUTJESKA ako se ne varam? Tada je vas gazda bio sponzor Sutjeske?
    Znate li da je Ranja htio da kupi Sutjesku i da mu nijesu "dali"? Celik je uzeo samo da cera INAT - satro . Necu da se zamaram ovom temom vise,
    jer nijesam navijac ni jednih ni drugih, odem ponekad i ispratim te derbije i DOBRO sam upucen u problematiku niksickog fudbala.
    Steta je sto ovaj incident sa M.K narusava ugled Sutjeske, nista drugo, jer ti momci sigurno nijesu losi...igraju srcem za grad i navijace, bez pare i dinara...ZATO IH POSTUJEM I ZATO BIH VOLIO DA OSVOJE TITULU, JER TO ZASLUZUJU.

    @Albatros

    Ja sam samo rekao kako je bilo na ovoj utakmici. Celik je dosao na te grane da mu 80% grada zvizdi. To je taj negativan imidz, koji je klub poprimio u zadnje vrijeme.
    Inace, ako se $ecas baraza, 80% grada, ukljucujuci i mene, je navijalo za Celik tada. Kad kazem "navijao", mislim na prizeljkivanje pobjede, a ne na FAPovanje, iako mi je Sutjeska, u sustini, miliji klub.
    Tada je bila afera sa Delickom, kradjom para i namjestanjem utakmica. Niko tada Sutjesku nije volio, jer je bila mafijaski klub u tom trenutku. Igraci Celika su dobijali prijetece pozive itd...
    Sutjeska je trebala da ispane, da je bilo pravde.

    Niksicani su takvi, uvijek kriticki nastrojeni.
    80% grada je neutralno, tj., vole i Celik i Sutjesku, kao i ja, ali uvijek, zavisno od situacije, podrzavaju jedan klub, koji u tom trenutku ima bolji imidz i koji je, da tako kazem, "Pravicniji" u tom trenutku.
    Niko nece da navija za Radulovice, pa da im majka Tereza igra u spic.
    Last edited by Sandor Kolar; 24-03-13 at 20:09.

  12. #1412
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,258
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Tako su i igrači Čelika igrali bez 18 plata srcem, za navijače i grad. Ali toga se niko ne sjeti.

    S' tim da je u trenutku kad su to iznijeli na TV bilo 18 plata, tako da je ta brojka mislim išla na 20+.

    I svako zna da je Ranko htio da SUtjesku uzme, to nije tajna.

    Ok, neće da navijaju za Raduloviće, ali su mogli za Mićunoviće ? Ljudi treba da shvate da vlasnik nije jednako klub. Čelik nijesu Radulovići, a to su najbolje pokazali Fapovci sa parolom - Mi smo Čelik.

    Nego je niko nije skontao.

    Last edited by Albatros; 24-03-13 at 20:12.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  13. #1413
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    6,059
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    184
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fap View Post
    Haha kakvih sve gluposti covjek moze da procita. Vojvode 2008( jer su se prvi put tada okupili, ono 1988 niko ne zna sta predstavlja) koje su inicirale neko drustvo fap masine i njih, koji su se slepali svuda, da dolaze na finale kupa sa nama iako ih niko nije zvao, pa pozivanje fap masine da navija sa njima u ligi evrope kad su igrali i dr stvari..sad odjednom se okupilo par statina nih jer su blizu titule, moderno je biti vojvoda, osjetili su moc i sad su istripovali face grada . Oni pricaju nesto o nama i pominju nekog Ranju?? To ne shvatam.Svaki klub ima svog vlasnika, da bi bio vlasnik kluba moras biti malo bogat, bogastvo u Cg znamo kako se stice.Ko vodi Buducnost, Zvezdu,Partizan, Dinamo...intelektualci i cijenjena gospoda zar ne? Taj covjek sa nama nema nikakve veze niti je euro ikada dao fap masini. Mi skupljamo svoje pare i kupimo 7,8 10 baklji koliko imamo para i tome slicno. A okle vama pare ha? To svi znamo Za transparente, 50 baklji , opremu , drsove.... Oni pricaju o nekom laznom moralu. A dok je vama pisalo Tani na dresovima , to tada nije bilo lose zar ne? To ne pominjete. A i sad neka prica niksic plavo bjeli grad hahahahaha. Pa to kad cuje iole objektivan covjek, suze mu krenu. Jos u staroj drzavi nije dolazilo 1000 ljudi na taj stadion(publike naravno navijaci tada nisu postojali) jer je to bio klub koji namjesta uz obilic svaki mec. pa jesmo li zaboravili transparent navijaca ofk beograda?? U Niksic su do prije baraza postojale 3 navijacke grupe. Fap masina, Delije nk i Grobari nk. Svi znamo kad su se vojvode skupili, niko nije lud. Ove tenzije su se stvorili sada zbog cega? Vrlo je jednostavno. Vojvode koje su se gurale tako dugo uz Fap masinu sada su blizu titule.Skupilo se raje sa okolnih sela.Osjetili su malo moci. Dali su gol Celiku, pobjedili, i svi oni kompleksi koje dugo dugo kriju u sebi konacno su isplivali. Sad jos citam ona narkomanska seljacina od kapitena im napala Racica. Kakve li tek probleme sa glavom ima onaj lik
    Od kad ti navijas za Celik? O kakvom ti postenju pricas i cijem? Nema vas ni u jednu kladionicu na svijet, ali polako, sve ce se naplatit, prije ili kasnije... It akvi, kao sto si ti su pravo ogledalo sadasnjeg celika. olicenje postenog, svetog velikomucenika, prepostenog spasioca ranka. ti pricas o navijanju, imas maksimum 40 utakmica iza sebe, ti pricas o sutjeskinom stadionu i hiljadu gledalaca... da ih je 500 bilo gledali su fubal kad ti voljeni klub(dok bude dzabe piva) nije ni postojao... mi vas zvali da navijate s nama.. tebe smo zvali, vjerovatno. 10 dana placete, ne znate ni sto, sto je tako vjerovatno preosvestenstvo reklo. da gledam kad ce mi isti lobanju otvorit kad iz kuce izadjem radi igracke njegove, na nju mu se se*rem. kad je ***** bio veliki k`o sutjeska i kad smo bili podgoricki tim bilo je ok.. bez tenzija, a sad se pistoljima i padanjem glava prijeti..

    Ovo za Mida.. Smecarski rekao bih, da je Djika ili neko razumio bih, ali Racica... Iszo k`o da Boko izbije Isidorovica... Nista mu trebalo nije. A ni ovome da daje lazne izjavre i tereti Karadzu koji ga prstom takao nije..
    Last edited by amnesiac; 24-03-13 at 22:22. Reason: rječnik

  14. #1414
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    97
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tvoja prica se zasniva na nekom jebenom Ranku..taj Ranko mene moze da popusi ***** , razumijes. Ja ga ne konstatujem niti me taj covjek intresuje.On je samo vlasnik kluba,pere pare, ljubitelj je ne znam, ne int me. Njega gledam kao i svakog vlasnika nekog kluba bivse sfrj, svi su isti ***** sa istim prihodima. Pa ko je bio vlasnik sutjeske toliko godina molim te? Oces da kazes da Sutjeska nije namjestala meceve lise zadnje 2,3 godine? Da svaki mec sa Sartidom ,Obilicem,Zetom ,Partizanom, Ofk...itd nije bio unaprijed poznat? Pa tu pricu zna svak iole normalan. No ta prica je glupa i tu zavrsavam. OVa druga stvar..ok Celik je bio filijala Sutjeske cio zivio svi igraci su se kalili u Celik itd. To nikad nije bilo sporno. Ali je uvjek imao navijace. I ne mozes da generalizujes oko navijaca. Prica da se postuje 30momaka. To se zove popularizacija, kad je nesto novo , popularno uz to cool i posebno kao fap masina normalno je da ljudima bude to zaintesuju da im se svidja i tako se stvara ljubav prema klubu. Da li onda postujes 20 delija koje su ih formirale a ostalih 500000 su tu radi sendvica i piva?? Da li je to logika kojom se vodis? Sad sto se tice navijackog odnosa...Na barazu ste vi pjevali sutjeska je skola fudbala dok smo mi pjevali to sto si naveo. Al zar nismo imali pravo? Igrali smo i revans na vasem terenu, stranci u svom gradu i sigurno znas ako si iole realna osoba da celik taj mec nije smio da dobije iako je bio bolji. Sta je onaj *****r brko ***** mu mater Micunovic govorio da Celik ne treba da postoji da igraci ne treba da igraju da za njih nema para, i da rade nesto drugo u zivotu. E toga nema vise, Sutjeska je ostala i dalje opstinski klub mi smo se odvojili sad, i milo mi je zbog toga.Nego odnosi navijaca...mene nije smetalo **** celika jbs mu mater slavite pjevate to mi ne smeta. Zasmetalo mi je sto ste prozivali nase igrace, sto im je 60% stadiona pjevalo -scigani cigani- I bilo mi je zao Djikanovica. Nisam znao sto tog igraca mrzite i prozivate pa sam se raspitao. Jer je uzeo clansku katu varvara? haha jel moguce to? pa svaki igrac mora da je uzme ko igra u buducnost. treba li da batali karijeru momak ako ne igra u sutjesku? takodje sam saznao da je taj igrac kad je presao u buducnost dobio na ruke 30000e i ta je svaki cent istog dana uplatio na racun sutjeske jer je klub bio pred bankrotom.Ovo je provjerena informacija 100%. I taj je momak ono zasluzio da mu 5000 ljudi jebava sve po spisklu?
    Kakva nam je prva liga..ljubitelj sam nizih liga...

  15. #1415
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    6,059
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    184
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Taj momak je svojim ponasanjem zasluzio da ga neko prvom prilikom slomi, sto je nemoguce znajuci njegove rodbinske odnose sa serifom koji evo vrti pistolje 3 dana... i citajuci tvoju pricu vidim koliko (ne)znas tako da ne mogu vise da trosim zivce na tebe. cool navijacu. stavicu djikinu ikonu pored rankove. dao 30000. e pa jada....

  16. #1416
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @fap Iskreno citajuci ove tvoje foliranstske postove i znajuci da ovako svi vi razmisljate,skontao sam da ste od nekadasnje originalnosti i toga sto vas je dosta ljudi u cg simpatisalo,ostali na tome da ste se pretvorili svi u jedne velike tranje i folirante i da je Ranko za vas dingospo.

    E,sad za ostale forumase da iznesem nesto sto sigurno ne znaju,pa mogu steci neki pogresan utisak.
    Utakmica je pocela sa koreografijom Vojvoda sa bakljama,a na drugoj strani stihovi Vita Nikolica kod Fap Masine,koji se i dvosmisleno mogu protumaciti. Uz to sml naculi i da su spremili poruku "slavite 25god navijate 6(ne znam odakle im to,ali ova prica gore ovoga fap govori da je ovo blizu istini). U nedje 10om minutu Djika je sticajem okolnosti dosao blizu vojvoda,kada su ulecela nekolika predmeta na sta je on uzvratio drzanjem za medjunozje.Tada je pocela pjesma,koja mu se pjevala i kad je igrao u Bud,tako da to veze ni sa cim nema osim sa njim.
    Drugo poluvrijeme pocinje sa bakljadom fap-a i pjesmom u kojoj direktno prozivaju Vojvode(nesto kao dzaba vam grafiti tralala za vas su zakon fapovci,tako nesto). Znaci od onoga sa proslog derbija kada je bilo Niksic sa istoka pa Niksic sa zapada nema nista voljom njihovom. Tako da se ne cude pjesmi koja je kasnije uslijedila.
    Ovi povici sa zapada nijesu upuceni zbog Ranka definitivno,prije bi rekao da je zbog Djike,Civije i jos nekih pojedinaca,tako ja mislim.
    I za kraj da pohvalim i neke "vodje " fapovaca koji nijesu umjeli da podnesu poraz,iako je njihova ona "i da gubis 10:0 " itd.
    1908.

  17. #1417
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,258
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Samo da ti kažem da je pjesma uslijedila nakon gola, tj. nakon - '**** Čelika'.

    I ne znam odakle vam ovo za parolu, ali neću...nema smisla.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  18. #1418
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije kunem ti se. Potrazicu i dokaz mada mi je dovoljan nekoliko njoh koji su mi je ispjevali,nego se ne mgu sjetiti.
    1908.

  19. #1419
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    18,242
    Thanks Thanks Given 
    319
    Thanks Thanks Received 
    2,196
    Thanked in
    795 Posts

    Default

    Bice ovo sigurno najveci derbi u CG kako je krenulo.Svidja mi se razvoj situacije

  20. #1420
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,258
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lak1 View Post
    Nije kunem ti se. Potrazicu i dokaz mada mi je dovoljan nekoliko njoh koji su mi je ispjevali,nego se ne mgu sjetiti.
    Sjećam se kako se ućutasmo da bi čuli zašto spominjete Čelik i čuli pjesmu..i onda je krenula sa naše strane. A ima snimak utakmice na JuTub, moguće da se tamo može čuti.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  21. #1421
    Join Date
    May 2011
    Posts
    1,169
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Celik je bio jedna prica za sebe. Jedan drugoligaski klub, bez pare i dinara. Na cijim tribinama su se okupljali momci iz jedne ciste zabave, i koji su uzivali u tome. Zaboravljeno je cuveno 'E viva e viva e viva gajba piva' i ostale pjesme koje nisu imale prevelikog smisla osim onima koji su ih pjevali. Celik kao takav je imao simpatije cijelog Niksica. Prosto je imao neku dusu, iako je bio uvijek u drugoj ligi, bez ikakve mogucnosti napredovanja. U barazu, veliki broj ljudi je bio za to da Celik udje, zato sto je Sutjeska igrala ocajno, nisu zasluzivali da nose taj dres. A Celik je te sezone sopstvenim trudom dosao do baraza, bez pomoci finansijera. Bilo je kako je bilo, voljom drugih su ostali drugoligasi. Kasnije, nakon neuspjelog preuzimanja Sutjeske, u Celik dolazi sadasnji predsjednik i glavni finansijer Ranko Radulovic. Ulaze novac, pomaze, izvlaci tim iz onoga sto je bio svih tih godina. Zamjenjena komplet oprema, a stara je data navijacima, sve trenerke, dresovi, sve sto je bilo u klubu su dobili navijaci. Dosli su igraci, i krenuli da napreduju. Vrhunac dolazi osvajanjem kupa, i ulaskom u prvu ligu. Sve veci broj ljudi dolazi na stadion, i podrzava momke. Postaju jedna ozbiljna, brojna navijacka grupa (iako je to pocelo da dobija takve obrise tamo negdje oko baraza). Uporedo sa svim uspjesima Celika, kod jednog dijela gradjana se javlja odbojnost prema istom tom Celiku. Isto tako Celik polako, ali sigurno, gubi onu dusu koju je imao. Sve je manje dobre zabave, ona 'gajba piva' je sve manja i manja. Zbog cega ? Zbog finansijera koji je strog prema igracima, ali koji postize uspjeh. Zbog toga sto se ljudima ne svidja preobrazaj ekipe preko noci. Zbog toga sto je njegov novac donio novo lice Celiku. Celik je postao kao Mancester Siti, PSZ, samo u CG okvirima. Moze da dovede bilo kog igraca adekvatnog za nasu ligu, dok drugi ne mogu. Ali to se jednostavno ne dopada dijelu gradjana. Zbog toga sto su se poneki navijaci Celika preko noci uzivjeli u svoju ulogu navijaca. Naravno cast izuzecima (da se ogradim) ! Zaboravili su navijaci sta su bili i gdje su bili svih tih godina. Naravno, tome doprinosi veliki broj novih ljudi na tribini, ali oni glavni nijesu sacuvali onu dusu koja je postojala, i koja je zracila Niksicem, a i sire. Navijaci svojim stavom kako su najbolji i najjaci odbijaju dio fudbalskog Niksica od sebe. Neki od starosjedilaca su odustali od tribine, jer im se nije svidio taj prelazak, ne podrzavaju predsjednika, i nisu zeljeli da budu dio necega sto vise nema dodirnih tacaka sa onim sto su stvorili. Ukratko, ona 'gajba' je popijena, a na red je dosao 'viski'.

    Nakon osamostaljivanja, igraci Sutjeske su, moze se slobodno reci, sramotili dres i ime koji nose, osim jedne sezone kada su bili treci (08/09), ocajnom igrom, nezalaganjem. Ime koje je ipak znacilo nesto na sirem podrucuju nego sto je CG. Nije bilo organizovane podrske. Ako u to ne racunamo onu standardnu garnituru djedova koji su organizovano dolazili, i koji i dalje dolaze. Onih koji se sjecaju sta je Sutjeska bila, i koji su svjedoci na sta je spala. Kada je pocelo organizovano navijanje, ne znam. Ali ta 07/08 je mozda bila presudna, jer je okupila veliki broj ljudi. Jedva obezbijedjeno mjesto za baraz. Suncan dan, avion iznad terena, i odlukom drugih opstanak u prvoj ligi. Sledeca sezona, nagovjestaj boljih vremena, trece mjesto. Ipak ne (sledecih sezona, opet su rezervisali donji dio tabele 7, 11, 8 mjesto). Bez ulaganja, sa platama koje kasne, sa igracima na dvojnoj registraciji u Celiku, opstajali su. Svake sezone, navodni dolasci Butorovica, Micunovica koga li sve ne. Stalno cekanje novca od transfera za Giljena. I naravno od svega uvijek nista. Bili nadomak dobijanja novca, kada je sadasanji predsjednik Celika trebalo da udje u klub. Dao plate igracima za jedan mjesec, pomagao njima i navijacima (TANI na majicama). Ipak do preuzimanja nije doslo. Pored svega, filmski scenario u plavo-bijelom taboru. Ubjedljivo prva, igra na zavidnom nivou, desilo se ono sto niko nije ocekivao, sto nikome nije ni padalo na pamet pred pocetak sezone, sto ni sami igraci ne umiju da objasne. Prvo mjesto i pored neisplacenih ugovora, plata, premija. Sve se to moglo rijesiti dolaskom Radulovica, ali nije. Ostali su na budzetu opstine, sa sporadicnim finansijskim injekcijama od ljudi sa strane. Navijaci polako poceli da se okupljaju, da bi dostigli solidnu brojku, i postali ozbiljna grupa. Ipak sa malo obzira prema sadasnjim igracima. Napustanje stadiona tokom kup utakmice sa Zetom i povicima upravi. Da bi kasnije stali (neki od njih) na stranu iste te uprave, i da bi na prvoj utakmici u nastavku takmicenja navijanje zapoceli sa 'ocemo titulu' umjesto sa pruzanjem podrske igracima koji su ostali praznih dzepova. Kao i u slucaju Celik, neki navijaci se previse uzivjeli u ulogu. Oni idu da pricaju sa predsjednikom, igracima, obecavaju nesto. Iako su prakticno juce nastali. Ipak, zbog skorog nastanka, ne dolazi do rasipanja navijaca, vec povecanja i jacanja. Sve vise i vise ljudi dolazi da navija pod imenom Vojvode. Istorija kluba, ostanak kluba u vlasnistvu opstine, ocaravajuci rezultati su razlog zbog cega Sutjeska ima podrsku veceg dijela Niksicana. Igraci i dalje sanjaju: platu i titulu.

  22. #1422
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,314
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    28 Posts

    Default Jeli ovo moguce?

    Fudbaleri Sutjeske prebili igrača Čelika

    http://www.sportal.rs/news.php?news=96897
    Who let the dogs out

  23. #1423
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Blackie, kasnis...
    Kakvi su mediji, mater im jbm...Ovako bi neko rekao da su ih igraci Sutjeske sacekali sipkama u neki ulazi i izotvarali ih, a ne da je jedan momak, koji je btw suspendovan godinu dana, udario drugog momka...

  24. #1424
    cssr Guest

    Default

    ...,.
    Last edited by cssr; 25-03-13 at 17:03. Reason: greska, nije prvenstvo u pitanju

  25. #1425
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ocete li mi reci sto je ustvari TANI?

Page 57 of 104 FirstFirst ... 74753545556575859606167 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 5732
    Last Post: 04-06-13, 19:50
  2. Bundesliga 2012/2013
    By Albatros in forum Fudbal
    Replies: 250
    Last Post: 03-06-13, 14:12
  3. Serie A - sezona 2012/2013
    By MaR10 in forum Fudbal
    Replies: 11125
    Last Post: 03-06-13, 13:11
  4. Barclays Premier League - Sezona 2012. / 2013.
    By Beethoven's C*** in forum Fudbal
    Replies: 7814
    Last Post: 29-05-13, 19:52
  5. Pes 2013
    By Swedish_House_Mafia in forum Game Server CG
    Replies: 77
    Last Post: 09-12-12, 15:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •