Ovo moze zvucati malo glupo ali moram pitati Vas koji se razumijete, da li mi neko moze reci osnove osiguranja u kratkim crtama. Shvatam poentu osiguranja da stedim novac za stare dane ili ne daj Boze za familiju ukoliko mi se nesto dogodi i to mi se dopada ali nemam pojma kako ide procedura? Kako tece placanje, koliko se placa, kako se odredjuja krajnja suma? Nadam se da ce neko u kratkim crtama to objasniti jer sam pregledao cijelu temu i sve sto mogu vidjeti je odnos BANKA : OK i prednosti orocene stednje itd. Ja da bih znao sta mi je bolje moram znati kako ide procedura u OK.





Reply With Quote
Bookmarks