E ovako,moram se ukljuciti cisto da bih neke stvari razjasnio. Prije svega, MUSKO sam
Druga stvar, na ovu tem sam pisao jer sam zelio da mi neko objasni u kratkim crtama princip funkcionisanja osiguranja jer od prve poruke pa do moje nigdje nije bilo objasnjeno funkcionisanje. U poruci sam napisao da mi odg neko ko se RAZUMIJE a ti kao savjetnik u osiguranju pocinjes poruku sa omalovazavanjem odgovora Herculesa jer je on bankar. On je dao vrlo konkretan odgovor i u ovoj temi o osiguranju izneo mnogo konkretnije cinjenice nego ti. Naravno, Hercules hvala na odgovoru.
Ne shvatam tvoju poentu kao aktivnog ucesnika u ovoj temi jer na mnoga pitanja koja si diobio sto od Herculesa, sto od AltaMarea88 i na kraju od mene ti izbjegavas odgovrati ili dajes odgovore koji su sve samo ne odgovori na postavljeno pitanje. Hercules i Milosh su vise doprinjeli ovoj temi nego ti - a ti se bavis osiguranjem. Zapitajk se malo zasto je to tako.