^^ e kad bude tako, das prvome plavcu vozacku i kazes : "Izvolte, samo me ne jasite danas, zena mi je u PMS, svekrva nije primila penziju dvije godine, sin bolestan, banka mi digla kamatu za 5%, rodjena sestra mi je uzela cjelu proslomjesecnu platu, ajde uzmite, pa da samo sjedim kuci i placem, molim Vas"...

Bas moras bit baksuz nalecet na tri patrole u 500m .... A ovi moraju biti dovoljno neinformisani. Ili Ranko/Milo moraju da prodju tuda ...