
Originally Posted by
stevann
ja bi odrekao fixnom telefona.. sto ce ti kad imas mobilni
slazem se, bez fixnog se danas moze, totalno nepotrebna stvarcica, jedino ko ima kanc, ordinaciju ili nesto slicno, pa da ima fax, a ovako...
a vidim da odje ima dosta "neradnika". ja dok nisam radio, pare kao da su mi pekle kozu kad ih drzim u dzep. trosim ih iz momenta, kad nemam cutim i cekam novu injekciju. ali cim pocnes da radis, to se mijenja, naucis da cijenis dinar, i sve sto imas vise i vise para, manje ih i rasipas, a opet, imas puno vise nego kad nisi radio, a cinilo ti se da si trosio puno vise nego sad
K'o i uvijek gas do daske (necu urbano, ja sam ljakse)
Bookmarks