ja sam javnu potrosnju smanjio na minimum, a mislim da moze jos.
umjesto ispijanja piva po zagusljivim lokalima fino se proseta
i onda odes do italije na skijanje recimo...
ja sam javnu potrosnju smanjio na minimum, a mislim da moze jos.
umjesto ispijanja piva po zagusljivim lokalima fino se proseta
i onda odes do italije na skijanje recimo...
Ljudi nemojte da jedete zuti snijeg!
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks