nije do proxy-a, jedino da banujemo sve free mail naloge, tipa gmail i sl, yahoo i hotmail su vec banovani, pa ako sumnjas da se neko vratio a banovan je, p osalji pm pa ce se srediti
Znam za jednog clana koji koristi mtel wimax, i banovali ste mu staticnu IP adresu, tako da se on stalno vraca preko proxy servera. Nema veze tu koji mail nalog koristi za registraciju.
Bookmarks