Vučko srednja žalost.
Ali narod na projekciji pre pre pregadan. Uvijek se iznenadim koliko je debilčadi u ovome gradu. Pljuc. :mad:
Vučko srednja žalost.
Ali narod na projekciji pre pre pregadan. Uvijek se iznenadim koliko je debilčadi u ovome gradu. Pljuc. :mad:
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks