Originally Posted by citizen postoji ali moras prvo ugasit svijetlo u sobu, da ti ne izblijedi slika dok kopiras, xaxaxaxaxaxaaaxaxaxax ako ima onu stedljivu sijalicu onda ne mora gasit svjetlo slika mu nece izblijedit , provjereno :lolblue:
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Forum Rules
Bookmarks