Page 243 of 830 FirstFirst ... 143193233239240241242243244245246247253293343743 ... LastLast
Results 6,051 to 6,075 of 20746

Thread: Extra TV

  1. #6051
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Podgorica, MNE
    Posts
    1,880
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by citizen View Post
    postoji ali moras prvo ugasit svijetlo u sobu, da ti ne izblijedi slika dok kopiras, xaxaxaxaxaxaaaxaxaxax
    ako ima onu stedljivu sijalicu onda ne mora gasit svjetlo slika mu nece izblijedit , provjereno :lolblue:

  2. #6052
    Rakso GSi Guest

    Default

    a za kvalitet kazem jer si tv kartice smece pa ce izgubiti na kvalitetu slike... postoji li sta lakse, copy-paste nekako... preko ip adresa preko mreze... lako je meni rastavit extra tv uredjaj i spojit hdd na komp nego hocu da vidim postoji li lakse pametnije rjesenje...

  3. #6053
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    66
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne moze nikako i ne pokusavaj *kljucevi *su kod njih

  4. #6054
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1,250
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    37
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Gledam, citam...Srbija, BiH, Hrvatska...zanimaju se, rade intervjue, raspituju se, jedino kod nas u CG niko da da ni jednu jedinu jasnu informaciju u vezi Arena sporta...bruka

  5. #6055
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    8,095
    Thanks Thanks Given 
    2,002
    Thanks Thanks Received 
    1,336
    Thanked in
    807 Posts

    Default

    rekli su pitanje sata,dana kad ce poceti kod nas a od tad proslo evo deset-petnest dana...

  6. #6056
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,845
    Thanks Thanks Given 
    1,680
    Thanks Thanks Received 
    583
    Thanked in
    436 Posts

    Default

    Ne mozes da kopiras fajlove sa STB-a, pa ni preko "ip adresa". Nemoj ni da pokusavas.

  7. #6057
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1,250
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    37
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by darko cfc View Post
    rekli su pitanje sata,dana kad ce poceti kod nas a od tad proslo evo deset-petnest dana...
    to je takozvani sindrom "burek"...udjes da uzmes burek, rece ti pecu se, bice za 5 minuta...pola sata kasnije pitas odgovor je: bice za 5 minuta))
    ako tako bude i za arenu, bice lijepo)

  8. #6058
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    90
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Sale View Post
    Ne mozes da kopiras fajlove sa STB-a, pa ni preko "ip adresa". Nemoj ni da pokusavas.
    Ko si ti uopste da nekom branis da nesto pokusa? Uostalom, ako nesto placamo, zasto to ne bi mogli, za svoje potrebe i u svojoj kuci, da gledamo i na monitoru kompjutera. Neki IPTV provajderi to omogucavaju svojim pretplatnicima. Vi svojim pretplatnicima samo omogucavate da placaju uvecanu pretplatu a da za to ne dobijaju nista. Cak su i postojeci kanali sve cesce zatamnjeni, a od 4 kanala za djecu, sa crtanim filmovima, poslije 22h radi samo jedan. Titlovani Jetix ste bez ikakve najave zamijenili Diznijevim kanalom bez titla, zatim ste vratili Jetix ali je trajao samo do 22, a onda ste, ponovo bez najave uveli Disney XD koji je samo djelimicno titlovan i traje samo do 22h. Od najavljivanog povecavanja ponude kanala (o HD kanalima da i ne govorimo) i dalje nema nista. Jedino povecanje koje smo dobili je povecanje cijene pretplate.

  9. #6059
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,154
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    976
    Thanked in
    526 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GGD View Post
    Ko si ti uopste da nekom branis da nesto pokusa? Uostalom, ako nesto placamo, zasto to ne bi mogli, za svoje potrebe i u svojoj kuci, da gledamo i na monitoru kompjutera. Neki IPTV provajderi to omogucavaju svojim pretplatnicima. Vi svojim pretplatnicima samo omogucavate da placaju uvecanu pretplatu a da za to ne dobijaju nista. Cak su i postojeci kanali sve cesce zatamnjeni, a od 4 kanala za djecu, sa crtanim filmovima, poslije 22h radi samo jedan. Titlovani Jetix ste bez ikakve najave zamijenili Diznijevim kanalom bez titla, zatim ste vratili Jetix ali je trajao samo do 22, a onda ste, ponovo bez najave uveli Disney XD koji je samo djelimicno titlovan i traje samo do 22h. Od najavljivanog povecavanja ponude kanala (o HD kanalima da i ne govorimo) i dalje nema nista. Jedino povecanje koje smo dobili je povecanje cijene pretplate.
    je li ti se mali vratio kad p"jan iz grada oko 3, upalio extra tv, prebacio na jetix i kad je vidio da nema slike zvek po kuci nacinio?

  10. #6060
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,845
    Thanks Thanks Given 
    1,680
    Thanks Thanks Received 
    583
    Thanked in
    436 Posts

    Default

    Jos jedan klon sa brojem postova 1... pfff

  11. #6061
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    90
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne bih ni ovo pisao ali sam isprovociran. A i nijesam ni ovo trebao pisati jer nemam kome. A tvoj odgovor samo potvrdjuje da je sve tacno jer nista nijesi demantovao.

  12. #6062
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    1,735
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dragan09 View Post
    Thx, jos jedan dobar link

    Nema nekih extra noviteta na extratv, a? Zna li ko sprema li se sto?
    ne znam, nemam, ne mogu, necu

  13. #6063
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,845
    Thanks Thanks Given 
    1,680
    Thanks Thanks Received 
    583
    Thanked in
    436 Posts

    Default

    http://en.wikipedia.org/wiki/Jetix_(US)

    (replaced by Disney XD)

  14. #6064
    Rakso GSi Guest

    Default

    i sta je onaj ulaz za usb sa prednje strane??? za ukras??? ja zelim da snimak snimim na cd jer mi znaci... na njemu nije serija ili spot ili neka glupost vec emisija u kojoj je moj prijatelj koji je preminuo prosle godine i zelim da to sacuvam na cd da ne palim extra tv kad hocu da odgledam emisiju...

    ima li iko njihov broj da vidim...

  15. #6065
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,711
    Thanks Thanks Given 
    666
    Thanks Thanks Received 
    81
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Evo ti broj 1500
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  16. #6066
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,721
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakso GSi View Post
    i sta je onaj ulaz za usb sa prednje strane??? za ukras??? ja zelim da snimak snimim na cd jer mi znaci... na njemu nije serija ili spot ili neka glupost vec emisija u kojoj je moj prijatelj koji je preminuo prosle godine i zelim da to sacuvam na cd da ne palim extra tv kad hocu da odgledam emisiju...

    ima li iko njihov broj da vidim...

    ne trudi se ne moze


    oni su ko k,,,,,, samo o postenju , za jedan kanal smo svi saznali da su ga neovlasceno distribuirali , za druge jos neznamo , a samo o legalnom materijali pricaju i o zastiti autorskih prava

  17. #6067
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,845
    Thanks Thanks Given 
    1,680
    Thanks Thanks Received 
    583
    Thanked in
    436 Posts

    Default

    Jos jedan klon...

  18. #6068
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,721
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sale View Post
    Jos jedan klon...
    klon ili ne nebitno ali bar ne mijenjem svoj stav kao neki pod nikom sale

    p.s. nije klon to si pogresio

    p.s. 2. molim tog istog da mi napise da li sam nesto neistinito rekao ? DA ILI NE

    ako jesam ja cu se javno izvinuti
    Last edited by brodomaketar; 06-10-09 at 23:17.

  19. #6069
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,845
    Thanks Thanks Given 
    1,680
    Thanks Thanks Received 
    583
    Thanked in
    436 Posts

    Default

    koniq, frqne, jes' to ti?

  20. #6070
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,402
    Thanks Thanks Given 
    327
    Thanks Thanks Received 
    50
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    jok, al ga podrzavamo, o ti veliki golube prevrtacu, ciji stavovi zavise od toga od koga dobijas platu
    (nečitko)

  21. #6071
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,450
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    288
    Thanked in
    146 Posts

    Default

    A naš Sale kao nema 3-4 nicka, iako ne vidim svrhu toga. Trebam se nekoga bojati?
    A za STB si nam trebao ranije reći, ja sam ga sav raskopao, stavio veći hard , razlemio flash napravio dump, ubacio software od DT , evo ga sad kao lutka
    Last edited by Tivatech; 07-10-09 at 02:27.

  22. #6072
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Dje si nasao DT software ? Ako ti nije tesko napravi detaljnije uputstvo kako si sve to odradio.Jesu li USB sada u funkciji ?

  23. #6073
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,845
    Thanks Thanks Given 
    1,680
    Thanks Thanks Received 
    583
    Thanked in
    436 Posts

    Default

    izgleda da neki svoju potrebu kloniranja zele da pripisu i ostalima... pfff

  24. #6074
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,321
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Meni se od početka od kad imam Extra TV (jul 2009) dešava da svakih nekoliko minuta dođe do prekida. Nestane slika, ekran je crn i trepere 3 tačke kao kad se tek uključi pa se povezuje, onda na trenutak se pojavi slika pa opet nestane i pojavi se poruka da povezivanje nije uspjelo, pa opet trepere 3 tačke i na kraju se vrati signal. I taj black-out traje jedno 10-12 sekundi i ponavlja se nekad češće, nekad ređe, ali u svakom slučaju po više puta dnevno.

    Može li mi neko objasnit zašto se to dešava i kako se može spriječit? Obično svi kažu da je to do linije, ali mi nije jasno kao kad je to nova linija uvedena u maju, znači potpuno nova infrastruktura je rađena za cijeli kvart (novogradnja u Bloku IX), pa bi valjda trebalo i da funkcioniše normalno.

  25. #6075
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,402
    Thanks Thanks Given 
    327
    Thanks Thanks Received 
    50
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sale View Post
    izgleda da neki svoju potrebu kloniranja zele da pripisu i ostalima... pfff
    pa pa pa paranoja
    (nečitko)

Page 243 of 830 FirstFirst ... 143193233239240241242243244245246247253293343743 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 14
    Last Post: 07-03-20, 10:52
  2. Extra Tv
    By DonChicio in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 14-11-07, 09:09
  3. Prodaje se Samsung D600 extra ocuvan
    By Dejan in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 14-04-07, 23:03
  4. imam problem mozda neko ima resenje?
    By Ahil in forum Software
    Replies: 17
    Last Post: 20-02-07, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •