Originally Posted by shpaka Ima li kakvo rijesenje za unlock 3G modela sa bootloaderom 5.09? Nesto kao turbo sim i sl. U njemu je 3.1 i na zalost ne moze biti koriste kao phone. Ima li sanse? Thx! Moze da se otkljuca ali za sad samo preko mac-a pwnage tool ako je na 3.1
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks