Quote Originally Posted by shpaka View Post
Ima li kakvo rijesenje za unlock 3G modela sa bootloaderom 5.09?
Nesto kao turbo sim i sl. U njemu je 3.1 i na zalost ne moze biti koriste kao phone.
Ima li sanse?
Thx!
Moze da se otkljuca ali za sad samo preko mac-a pwnage tool ako je na 3.1