I to odrađeno ;)
Printable View
Tražim kartu (za bilo koju tribinu)!!!
sorry na off!
p.s. poslah i ja redakciji dana zastavu. kakva su to telad qq qq...
prodavao ti je cikota za 10 e za sjever
Kako ja imam pametan mailbox :D
http://i52.tinypic.com/vdfvk1.png
pogledaj ovdje https://forum.cdm.me/showthread.php?...88#post2240188
Automatski odgovor.
Mail je stigao u nase sanduce!
Redakcija DAN-a
hahahahahahahahahahahahhaha a kakva braca :D
poceo je yahoo da me provjerava kolko sam im mejlova posla
Evo sam im uz zastavu poslao i pismo, ako sumnjam da ce ga procitat, meni je bolje :D
vijesti vijesti treba alarmirat s onim njihovim portalom no su to kolege pa nece
koliko komada da im $ibnem ???
pici dok te dugme forward ne zaboli.
evo još nešto za pogledati, ako ti se isplati
https://forum.cdm.me/showthread.php?...u-MNE-BULGARIA
https://forum.cdm.me/showthread.php?82439-P-Karte
Glory Glory Nemanja Vidic
Dan, smecari najobicniji.
Dobio Dan par komaTA i od mene :) No me interesuje ima li jos dje kakva slika ili snimak sa jucerasnjeg treninga ?
I ja sam poslao. Htjedoh da reportujem ovome profil, ali mi ne da. Didi, banuj ga sa facebook-a. :D
Mrak nece ugasiti Dan,ali mi hocemo !!!
Je li otvoren za javnost trening Bugara veceras ??
Od kapitena Mirka Vučinića se puno očekuje. U duelima protiv Velsa i Švajcarske pod Goricom postigao je pogotke koji su nam donijeli šest bodova.
"Javnost očekuje da ću da postignem dva-tri gola gola i da ćemo lako da pobijedimo. Međutim, ovo je prvi put od kad sam u reprezentaciji da se malo plašim uoči sjutrašnje utakmice jer izgleda kao da smo unaprijed dobili meč. Ali najlakše utakmice se najteže dobijaju.
Moramo srcem i strpljivo doći do dobrog rezultata. U Bugarskoj smo imali sreće, u pola sata su nas nadigrali kao niko do sada. Nadam se da će biti dobra atmosfera i zahvalio bi se navijačima koji su sinoć došli na trening da nam daju podršku.
Prvi put imamo teret moranja, vidjećemo kako ćemo se nositi sa tim. Slične smo ekipe, tehnički smo jaki, a njihova prednost je rasterećenost", rekao je fudbaler Rome.
Samo se u jednoj stvari ne slaem s Mirkom, a to je da su Bugari rastereceni. Njima je ovo zadnji voz da za baraz, jer ako dobiju samo im 3 boda bjezimo, a ako izgube zavrsili su ovaj ciklus. Tako da je moranje i jednima i drugima.