Kad je bilo stani-pani svi grbljani partizani,op !
Printable View
Kad je bilo stani-pani svi grbljani partizani,op !
Dođe i ta dugo čekana titulaa! :)
Sad me zanima situacija oko reflektora? Oće li se igrati u Nikšiću? I da li će dobiti šta para od Saveza da postave te reflektore, i ispune uslove?
Ako znam kako mogu evropski mečevi da se igraju na stadione bez semafora, oca mi jebite.
Ja koliko se sjecam gledao sam neki evropski mec na stadion Sutjeske prije par godina.Ne mogu se sjetit sad ko je igrao Rudar ili Mogren nemam pojma bio je neki termin oko 17 h tako nesto.
Sad ce jos izvuc neko EX-Yu gostovanje, pa dodatno da ih klevecemo :mrgreen:
Ne zborim ja to, igraju se tamo redovno kvalifikacije, ali da ja dođem u po utakmice i da ne znam koji je minut, to se rijetko gleda.
Nisam ulazio odje ali evo sa zakašnjenjem da čestitam niksićanima titulu i da sto bolje prodju sad u kvalifikacijama kao i ostale naše ekipe ;)
Rašović gledao Mugošu i Vukcevica pod goricom a Albert Nadj Jovovica u nk
I ko ne skače iz Podgorice je... hahahahaha koji je ovo uzrast jbt :D
To ti je proslavljanje titule.
ovo je najcistija titula do sad, samo da se zna! i ajmo sad svi... Varvarima k*rac titula, k*rac titula! zamisli slave titulu, kao stalo im do kluba, znaci im titula masu itd, a ovamo sve razmisljaju o Varvarima i Buducnosti.
Ада ако је ко навикнут на то, ми смо. :) Не могу заборавит фамозно Беране и славље што је Будућност изгубила титулу, а боли их курац што су испали из лиге. :)
Треба још година да прође да почну искрене емоције да се појављују према осталим ЦГ клубовима.
Честитке Никшићанима, мило ми је што сте освојили. Најозбиљније!
Ja razumijem da su osvojili i da ne znaju sto ih je snaslo ali slavi titulu,pusti komplexe varvare i podgoricu... Ali opet iskreno ne treba zamjerit jer je prva titula a ovih godina su ligu gledali iz kanala dok su se pojedini borili za titulu...;)
Da odma sam to primijetio....I vidim da svi coce mrze Podgoricu ali ona vrvi od svih tih dusmana
A puštite me sa vašim pričama, teorijama...
Slavi se titula, i naravno da ćemo provocirati ljutog rivala u takvoj situaciji. To je normalno svuda u svijetu: provokacije, peckanje, prozivanje. Ali ođe nije, a pričate mi o nekom rivalstvu. Kakvo je to rivalstvo bez provokacija? Nikakvo, evo odma' ću vam reći. Kompleksaši su navijači Milana što prozivaju Interove, kompleksaši su navijači Reala što prozivaju Barsine, ili obrnuto, i tako dalje.
Koliko vidim takve komentare samo upućuje ekipa iz Podgorice (na forumu), i koliko ste više izgubljeni u svemu ovome, i osjećate se poraženim, govori to što više ni sami ne znate šta izjavljujete. Smiješni komentari...
Prvo kažete da titula u Cg nije bitna( A prošle godine slavili k'o da ste Ligu šampiona osvojili, full ceremonija), kako vas boli *****. Onda 'vatate se za priču o kompleksima. Vi što više pričate, pokazujete svoje frustracije (neću govoriti o kompleksima, izlizano je )
Opustite se prijatelji, i časno prihvatite poraz i čestitajte... ;)
SUTJESKA JE ŠAMPION!
Hvala svima na cestitkama.
Za ovo pjevanje u ovakvim trenutcima ste u pravu,ali jbg u ovakvim trenutcima se sve moze oprostiti.pocnu dvije budale pjesmu,svi pjevaju a do mozga ti ne dolazi sta pjevas
Ajte u zdravlje!
Liga sampionaaaaaaaaaaaaaaa
Ja se sjecam kad je Sutjeska igrala protiv Tamperea u InterToto Kup.
Lajk ko se sjeca haha :D
Like
Sent from my HTC One S using Tapatalk 2
I kad je baraz :)
A niko od njih ne moze docekat 18. godinu pa da dodju da zive u civilizaciju. :P
Slavilo se tamo dje je trebalo da se slavi... To sto si ti neki zajebani lik koji izlazi kod Guglete u lokal i glumi neki andergraund i niksicku alternativu i subkulturu nije nas problem. Zivio mi, urbani covjece, 1000 godina.
Je li Radulović isto slavio?
Imaju li pravo na dalju žalbu ili to je to ?
http://cg-fudbal.com/buducnost-i-grbalj-bez-evrope/
Izgleda da je to to.
http://www.vijesti.me/sport/buducnos...-clanak-131729
Eo izgleda da bas ostaju bez Evrope, prosto nesvatljivo, samo ce nas fudbal da gubi bodove cu Mladost umjesto njih , majko mila............
Tuga i zalost ,nemam sto drugo da recem .
Uprava Buducnosti koja nije sposobna da podnese dokumentaciju za igranje kvalifikacija u LE,dokle vise ?
Ovo je jos jedan samar nasem fudbalu ,ako ga mogu i uopste tako nazvat jer sve se radi samo se lopte ne igra,najbolje je da se pogase svi klubovi i da se svi bacimo na pikado i pljuvanje u dalj tamo bi harali Evropom .
Najveći šamar u istoriji doživio je Fudbalski klub Budućnost - klub koji je iznjedrio mnoge slavne fudbalere, klub koji je trebao da bude perjancica razvoja crnogorskog fudbala...
Evo i odje da pitam oce li mi rec' ko sto je tu potrebno da se zavrsi oko dokumentacije je li moguce da moram svake godine da citam tekstove kako klubovi nijesu ispunili obaveze za dobijanje licence.Cime se bave ti ljudi u upravu sto se Buducnosti tice znam jedan je Mesar jedan Serif sto je ovo AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Vjerovatno neisplacene obestecanja ili dugovanja nekim igracima , jer je sa tim Zvezda imala velike probleme....
1 Aplikant za licencu je dužan podnijeti zakonski pravovaljanu izjavu kojom potvrđuje sljedeće:
1) da kao zakonski obavezujuće priznaje statute, propise, direktive i odluke FIFAe, UEFAe, NS/FS BiH, kao i jurisdikciju Arbitražnog suda za sport (CAS) u Lozani, kako je predviđeno relevantnim članovima Statuta UEFA-e.
2) da će na državnom nivou igrati u svim takmičenjima koja priznaje i podržava NS/FS BiH (npr. državno prvenstvo, državni kup);
3) da će na međunarodnom nivou učestvovati u takmičenjima koja priznaje UEFA (da bi se izbjegle nedoumice, ova odredba se ne odnosi na prijateljske utakmice);
4) da će promptno obavijestiti o svakoj značajnoj promjeni, događaju ili situaciji od velikog ekonomskog značaja;
5) da će se pridržavati i poštovati Pravilnik o licenciranju klubova;
6) da su podneseni dokumenti potpuni i ispravni;
7) da ovlašćuje nadležne organe za licenciranje klubova da ispituju dokumente i traže informacije od relevatnih javnih vlasti ili privatnih tijela u skladu sa državnim zakonom;
8) da priznaje kako UEFA zadržava pravo da provede reviziju o poštivanju pravilnika na državnom nivou u skladu sa Članom 55.
Ajde, ljudi, spustite se na zemlju. Licencu za šta? Brukanje po Evropi?
Nijedan naš klub je ne zaslužuje. Nijedan.
Oh mene.
Inače, očekujem pun stadion protiv Mornara sad, i dvije lijepe utakmice.
I nadam se da će barem Bokelj uzet euro, dva od toga što će ispanut.
Ajmo Zabjelooo!!! :)
Mislim da su tu šanse najmanje podjednake, ako ne i u korist Zabjela.
Mogren je najgora ekipa lige eo po godine.
Da su htjeli da igraju Evropu, poslali bi oni to na vrijeme. Jednostavno, ne interesuje ih to.
Sent from my HTC One S using Tapatalk 2