Proizviđači u CG moraju mnogo više da rade na širenju asortimana. To nije lako, niti su investicije male ali imam utisak da je većina njih prilično nerazvijenog biznisa i da im se vrti oko par stvari na kojima loše zarađuju. Kakve su gaude i edameri po našim lancima na akciji po 5 eura za kg, pravo smeće koje uvozimo. U CG osim tvrdih sireva poput njeguškog i planinskog nemamo prepoznat tip sira poput kačkavalja i drugih. Ovo oko Imleka je dosta sumnjivo ako je tačna informacija da su naši nešto otkrili da sadrži...

