
Originally Posted by
montenegrina
Ja sam prije 15 dana radnicu u Naš Diskont pitala dje je Kravica Jogurt, nešto se naljutila haha. Najljepši je Kravica Gusti, taj volim i prija mi. Muž pije Drezgu u tegli.
Uzimala sma ranije Balans ali mi je ljepši Lazine Vitko. Lazine jogurt je bio jedini koji sam nekad kupovala ali se pokvario, ponekad ima neki miris čudan i n emogu da gatam.
Koliko god mi nedostaju ti jogurti, možda nije loše da se smanje zalihe domaćih proizvoda ako je to istina.
Ista stvar, Kravica gusti već duže vrijeme mi je prvi izbor. Sad kako ga nema u ponudi uzeo sam Lazine, popio gutljaj i bacio ga u smeće. Nek mi neko dokaže da ga ne rade od mlijeka u prahu.
Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
The more things change, the more they stay the same.
Bookmarks