Ubij se jadan, i ja cu brzo.
Printable View
Ostaviću robu na Slano i baciću se u Krupac. Da ih jad nađe.
Živio mi i tražio me :D
Od pozdravnih poruka pri odlasku, emotivno i dirljivo umijem da uputim jedino:
-KUPI NEŠTO SLATKO!
^^^^ a ti mene da i ja pogledam koliko si napisala...[emoji1] [emoji1] [emoji1]
Neka ga ne mari...
Malo me sramota posle Albatrosovoga posta:lol:
Neka, zvole... Ti reche da ti cijela familija kuca iza tog nicka... Odbija ti se na to :D
ne bogomi, pratili su tu i tamo forum ali svako sa svoga naloga, a odavde samo ja kuckam, moja Raki, pa vidji koliko sam vremena odje provela :D
ne znam ni ja vjeruješ li, ovoga maloga bi banovala odma neće da mi reče:D
Hahahahaha mozda si ga vec kasirala na Primeru :lolblue::lolblue:
Zvončice, ti si ostvarena žena, taman ti dođe ovo kao malo razonode. Mi smo u punoj snazi ostavili 10-20k postova na forum :D
ima i toga omladino:D
Daću vam ja mnogima smisao, kad objavim knjigu. Postaćete (još veća) elita :D
Ja sam ostvareni forumas, meni dosta.
svako svoje molim lijepo
Je li legitimno danas bit forumas u cg ili nije
Jos ostvareni, sa beneficijama.
Imas iskustvo imas sve
Pa jos kad otvoris i familiji naloge, oci sijaju
ni da me mole, ne bih priznao
da sam i noćas ulicom tvojom lutao
mislio sam da sve je gotovo
ali sada shvaćam, da s tobom ja bih ponovo
kad ce ova plata vise auuuu
Šta ću ti ja ... Jer ako ti dam svak' će da zna...
https://www.youtube.com/watch?v=WaAo6_YCk1M
Kada ste toliko umorni nakon dugog radnog dana, ali zadovoljni zbog rezultata i drma vas neki adrenalin koji vas tjera da jos nesto radite, a u sustini vam se spava i ne mozete da se ustanete iz kreveta na kom ste se opruzili samo eto min, dok se ne presvucete :love-struck::love-struck::love-struck:...Hm hm...
Sofija i Klara su mi imena za mamine i tatine princeze koje idu na balet, kurs francuskog i solfeđo, a kasnije ih nađu ovjerene od heroina.
"Nije moje da mislim. Ja sam policajac. Moje je da znam."
(Mladen Nelević u http://www.imdb.com/title/tt0939918)
(A ja sam Ministarka Policije, makar ođe)
pometoh se brate ka da sam u Sibiru?! Ako znam koja je ovo muka, ne daj bože da smo imali zimu!
Markes posavjetova jednom prilikom pisce da nikad ne ostavljaju pisanje i odu u 'aljine ako ne znaju šta će sljedećeg dana pisati.
Ja tako s knjigama.
meni je nocas sve smijesno
Trava cuda cini :)
TeA pec je.