Od pozdravnih poruka pri odlasku, emotivno i dirljivo umijem da uputim jedino:
-KUPI NEŠTO SLATKO!
Sell the Vatican, Feed the World!
^^^^ a ti mene da i ja pogledam koliko si napisala...![]()
![]()
![]()
Neka ga ne mari...
Neka ga ne mari....
Malo me sramota posle Albatrosovoga posta![]()
Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!
Neka, zvole... Ti reche da ti cijela familija kuca iza tog nicka... Odbija ti se na to![]()
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
ne bogomi, pratili su tu i tamo forum ali svako sa svoga naloga, a odavde samo ja kuckam, moja Raki, pa vidji koliko sam vremena odje provela![]()
Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!
ne znam ni ja vjeruješ li, ovoga maloga bi banovala odma neće da mi reče![]()
Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!
Hahahahaha mozda si ga vec kasirala na Primeru :lolblue::lolblue:
aj popij casu jaja
Zvončice, ti si ostvarena žena, taman ti dođe ovo kao malo razonode. Mi smo u punoj snazi ostavili 10-20k postova na forum![]()
Ja znam da juče me je stvorilo
I znam da danas je danas
i da sutra stvaram sam...
ima i toga omladino![]()
Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!
Daću vam ja mnogima smisao, kad objavim knjigu. Postaćete (još veća) elita![]()
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Ja sam ostvareni forumas, meni dosta.
aj popij casu jaja
svako svoje molim lijepo
Je li legitimno danas bit forumas u cg ili nije
Jos ostvareni, sa beneficijama.
Imas iskustvo imas sve
Pa jos kad otvoris i familiji naloge, oci sijaju
Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.
ni da me mole, ne bih priznao
da sam i noćas ulicom tvojom lutao
mislio sam da sve je gotovo
ali sada shvaćam, da s tobom ja bih ponovo
nothing comes from violence and nothing ever could
kad ce ova plata vise auuuu
Šta ću ti ja ... Jer ako ti dam svak' će da zna...
Kada ste toliko umorni nakon dugog radnog dana, ali zadovoljni zbog rezultata i drma vas neki adrenalin koji vas tjera da jos nesto radite, a u sustini vam se spava i ne mozete da se ustanete iz kreveta na kom ste se opruzili samo eto min, dok se ne presvucete :love-struck::love-struck::love-struck:...Hm hm...
Non sum uni angulo natus: patria mea totus hic mundus est.
Sofija i Klara su mi imena za mamine i tatine princeze koje idu na balet, kurs francuskog i solfeđo, a kasnije ih nađu ovjerene od heroina.
Sell the Vatican, Feed the World!
"Nije moje da mislim. Ja sam policajac. Moje je da znam."
(Mladen Nelević u http://www.imdb.com/title/tt0939918)
(A ja sam Ministarka Policije, makar ođe)
Last edited by Raquel; 30-01-16 at 22:41.
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
pometoh se brate ka da sam u Sibiru?! Ako znam koja je ovo muka, ne daj bože da smo imali zimu!
Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!
There are currently 9 users browsing this thread. (0 members and 9 guests)
Bookmarks